Були подружками, стали суперницями: як Надя Дорофєєва і Даша Кацуріна боролися за чоловіків одна одної

Колись співачка Надя Дорофєєва і бізнес-вумен Даша Кацуріна були близькими подругами, однак виявилося, що від дружби до ненависті один крок.

Історія розлучень Дантеса, Дорофєєвої і Кацуріних сколихнула весь український шоу-бізнес. Публіка не переставала жартувати над тим, що друзі обмінялися партнерами. Як не дивно, та згодом це підтвердилося – після заяви про розставання з Володимиром Дантесом Надя не змогла довго тримати в секреті свої стосунки з Михайлом Кацуріним.

Як Надя Дорофєєва і Даша Кацуріна боролися за чоловіків одна одної
Як Надя Дорофєєва і Даша Кацуріна боролися за чоловіків одна одної

Ще трохи часу знадобилося для другої пари – Вови і Даші Кацуріної. За словами дівчини, про те, що її чоловік зустрічається з Дорофєєвою, Дантес вперше дізнався від неї. Це було ударом для обох.

Співак дуже підтримав подругу, яка звернулася за допомогою до психотерапевта після розлучення, так важко вона пережила зраду чоловіка і подруги. Зрештою все це призвело до появи між друзями тієї самої хімії.

Дорофєєва і Дантес, Квіткова і Добринін та інші пари, які виявилися нещасними разом
Як Надя Дорофєєва і Даша Кацуріна боролися за чоловіків одна одної

Спочатку шанувальники були розчаровані розставанням Дантеса і Дорофєєвої, однак зараз часто відмічають в соцмережах, що Володимиру пішли на користь стосунки з Дашею. У неї є маленькі діти, з якими артист легко знайшов спільну мову і взяв на себе відповідальність за них усіх, тоді як за декілька років у шлюбі з Надею він неодноразово відхрещувався від батьківства, приписуючи себе до так званих чайлдфрі.

Як Надя Дорофєєва і Даша Кацуріна боролися за чоловіків одна одної
Як Надя Дорофєєва і Даша Кацуріна боролися за чоловіків одна одної

Вочевидь, про дружбу між Володимиром і Михайлом та Дашею і Надею більше не йдеться. Відтепер пари існують окремо одна від одної, хоча Кацуріни як батьки з розумінням ставляться до того, що нові обранці колишніх тепер беруть участь у житті їхніх спільних дітей. Однак на одних і тих самих світських заходах або вечірках усіх чотирьох після всього навряд чи можна буде побачити.

Популярне

Схожі статті

Ще навіть не підлітки, а вже фарбуються як дорослі: як виглядають діти Кравець, Мішиної і Камінської (ФОТО)

Знаменитості самі мають схильність до епатажу й своїм дітям не забороняють робити все, що заманеться. Малятка ще не сягнули підліткового віку, а вже експериментують із зовнішністю на повну.

Неймовірний літній десерт. Мої домашні випрошують щовечора: пісочний рулет із начинкою з ожини

Напевно, кожен не може уявити життя без смачної випічки. Вона незамінна на святах та просто для затишного вечора. Сьогодні ми підготували рецепт пісочного рулету з ожиною, який сподобається кожному.

Смачнішого плову я ще не їла: м’які шматочки м’яса та ароматні прянощі. Ситно і готується простіше простого

За цим рецептом у вас вийде ідеально розсипчастий плов з м'ясом та овочами. Готується ця страва дуже легко, а смак словами передати неможливо!