“Кругообіг добрих справ”: Катерина Осадча придбає одразу два будинки для багатодітних родин переселенців

Відома українська телеведуча Катерина Осадча повідомила, що збирається придбати для переселенців одразу два будинки. Подробиці зірка розповіла у новій публікації в Інстаграмі

Катерина Осадча, відома українська телеведуча та блогерка, повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм, що збирається придбати одразу два будинки для родини переселенців. Зірка зізналась, що разом з благодійним фондом “Твоя опора” вона збирала кошти на купівлю нерухомості для багатодітних сімей, які втратили житло через війну в Україні.

Втім, Катерина Осадча розповіла, що ця історія обернулась дуже чудовим сценарієм – до благодійного збору доєднався банк Креді Агріколь, який покрив 60% від вартості будинку. Ба більше, банк вирішив фінансово підтримати ініціативу української ведучої та надіслав 3,2 мільйона гривень на купівлю ще одного будинку для родини, яка його потребує.

Катерина Осадча розповіла, що збирається придбати одразу два будинки для родини переселенців
Катерина Осадча розповіла, що збирається придбати одразу два будинки для родини переселенців

У своїй новій публікації знаменитість зазначила, що один із придбаних будинків буде подарунком для родини від банку Креді Агріколь. Такий дарунок компанія надає на честь свого 30-річчя.

“Група Креді Агріколь з офісом у Франції, також вирішила підтримати наш проєкт і вже спрямувала 3,2 мільйона гривень на придбання ще одного будинку для великої родини. Тож ми подаруємо не один, а два будинки! Нам залишилося зібрати зовсім небагато на другий будинок і лише тиждень до кінця проєкту. Запрошую всіх долучитися і подарувати затишок багатодітній родині”, – повідомила на своїй сторінці Катерина Осадча.

Ведуча Катерина Осадча повідомила, що банк Креді Агріколь покриє витрати на будинок для переселенців
Ведуча Катерина Осадча повідомила, що банк Креді Агріколь покриє витрати на будинок для переселенців

Нагадаємо, що раніше знаменитість спільно з благодійним фондом “Твоя опора” вже придбала будинок для родини переселенців. Катерина Осадча подарувала житло для дитячого будинку сімейного типу Целухіних, які мешкали в Луганській області.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.