Донька Григорія Чапкіса вперше прокоментувала занедбану могилу батька: “Приїхати не можемо”

Не так давно в Мережі з'явилося вражаюче відео з могили легендарного українського танцюриста і хореографа Григорія Чапкіса. Місце поховання кумира мільйонів було дуже занедбаним.

Відео, яке опублікував волонтер і блогер Максим Левченко у соціальній Мережі вразило українців. Так, в ролику чоловік показує могилу відомого українського хореографа Григорія Чапкіса, який пішов з життя у 2021 році. Місце поховання виглядає дуже занедбаним. Там досі немає пам’ятника і помітно, що туди давно ніхто не приходив. Старий, брудний вінок, засохлі квіти – це все, що було на могилі Чапкіса.

У Мережі показали, як зараз виглядає могила Григорія Чапкіса
У Мережі показали, як зараз виглядає могила Григорія Чапкіса

Нещодавно донька Чапкіса Лілія, яка вже багато років живе в Італії, дала коментар ТСН, де вперше прокоментувала, чому могила її батька в такому стані.

Так, жінка запевнила, що пам’ятник для легендарного танцюриста в процесі виготовлення. Лілія не приховує, що дійсно ні вона, ні її брат вже довгий час не навідували могилу батька, адже вони живуть за кордоном.

Ми за кордоном і, на жаль, приїхати до Києва не можемо

, – зазначила Лілія.

Також жінка зізналася, що у Києві не залишились ні родичів, ні друзів танцюриста, які могли б навідати його могилу і навести там лад.

Та Лілія запевняє, зовсім скоро вони поставлять пам’ятник Чапкісу, який виготовлявся аж 10 місяців.

Яким буде пам’ятник Григорію Чапкісу

Лілія Чапкіс розповіла, що на пам’ятнику легендарний хореограф буде зображений в образі під час виконання танцювального трюку “повзунець”. Це дуже складний хореографічний елемент, який ще багато років тому вдалося виконати Чапкісу. Його “повзунця” ще ніхто не зміг повторити.

Повзунець Григорія Чапкіса. Таким він буде на пам'ятнику
Повзунець Григорія Чапкіса. Таким він буде на пам’ятнику

За словами Лілії Чапкіс, вже з дня на день робітники почнуть заливати фундамент під пам’ятник. Вона та її брат Грег контролюють роботу у телефонному режимі.

Нагадаємо, Григорій Чапкіс пішов з життя 13 червня 2021 року після того, як перехворів на Ковід-19. Йому було 91. Чоловік до останнього вів активний спосіб життя, знімався у телепроєктах і вражав публіку своєю життєвою енергією, жвавістю і жагою до життя.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.