Пономарьов заступився за Світлану Лободу, яку раніше жорстко розкритикував Кондратюк: “Заслуговує поваги”

Відомий український музикант Олександр Пономарьов у новому коментарі для журналістів виправдав Світлану Лободу. Знаменитість назвав її прикладом для таких, як Ані Лорак та Таїсія Повалій

Олександр Пономарьов, відомий український музикант, у новому інтерв’ю для Дмитра Гордона висловився про Світлану Лободу, яку останнім часом критикує чимало людей. Знаменитість зауважив, що не має бажання судити артистів, які під час повномасштабної війни залишились у росії. Втім, Пономарьов заявив, що Ані Лорак і Таїсія Повалій могли принаймні вчинити, як Світлана Лобода – залишити кар’єру та статки в сусідній країні та встати на бік рідної.

Крім того, зазначив відомий музикант, єдиною причиною, чому горезвісні артистки залишились жити й працювати у російській столиці, є гроші. Олександр Пономарьов пригадав, що і йому самому колись пропонували переїхати до сусідньої країни та обіцяли набагато більші гроші. Втім, він відмовився. Вважає Пономарьов, що у світлі сьогоднішніх подій мали б відмовитись і Лорак з Повалій.

Олександр Пономарьов висловився про своїх горезвісних колег та поставив їм у приклад Лободу
Олександр Пономарьов висловився про своїх горезвісних колег та поставив їм у приклад Лободу

Нагадаємо, що нещодавно перший за час повномасштабної війни концерт Світлани Лободи у Києві скасували. Після інциденту у мережі почали висловлювати свою думку різні медійні персони. Так, наприклад, висловився про те, що сталось, і Ігор Кондратюк. Продюсер зазначив, що скасування концерту – цілком справедлива відплата для Лободи за роки роботи в росії. Крім того, додав Кондратюк, українці не мають толерувати артистів, які раніше працювали в москві.

Світлана Лобода після початку повномасштабної війни виїхала з росії
Світлана Лобода після початку повномасштабної війни виїхала з росії

А ось Олександр Пономарьов має дещо іншу думку. Знаменитість зауважив, що Світлана Лобода є прикладом для тих артистів, які й сьогодні продовжують працювати та жити в сусідній країні. Музикант зауважив, що не виправдовує попередніх кроків Лободи, втім після 24 лютого вона зробила крок, який заслуговує поваги.

Олександр Пономарьов зазначив, що керується поняттям “не суди, не судимим будеш”, втім дії Світлани Лободи після початку повномасштабної війни й дійсно заслуговують на дрібку поваги.

Схожі статті

Це найсоковитіший стейк зі свинини, який я коли-небудь їла: смажу м’ясо тепер тільки так. Краще, ніж шашлик

Спробуйте надзвичайно смачний глазурований стейк зі свинини. Як приготувати цю смакоту швидко та без зайвих зусиль — читайте в нашому матеріалі.

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.