“Отакі справи”: Аніта Луценко, яка важила 80 кг і схудла, заявила, що для здорового життя треба їсти хліб

Відома фітнес-тренер Аніта Луценко поділилася рекомендаціями здорового харчування. Як виявилося, не треба виключати з раціону хліб, хоча здебільшого цей продукт перший в списку заборонених у різних дієтах.

Аніта Луценко вже багато років працює в сфері спорту, здорового образу життя і харчування. Вона приймала участь в шоу “Зважені та щасливі”, а зараз дає корисні поради в Мережі. На цей раз зірка СТБ поміркувала про те, що сьогодні більшість людей в світі помирають через проблеми зі здоров’ям, які викликані недостатністю руху і неправильним харчуванням.

У людства на даний момент є певний багаж знань про харчування та здоров’я (ну і зовнішній вигляд), пов’язане з цим харчуванням. Не так давно, років ще 50 назад, люди все ще мали проблеми із їжею, її було недостатньо. Потім технології дозволили зберігати їжу довше, зробили її більш калорійною і з одного боку їжі стало більше – з іншого, з цим виникла проблема

, – написала Аніта.

Аніта Луценко, яка важила 80 кг і схудла, заявила, що для здорового життя треба їсти хліб
Аніта Луценко, яка важила 80 кг і схудла, заявила, що для здорового життя треба їсти хліб

Спортсменка додала прості рекомендації, яких необхідно дотримуватись і тоді зі здоров’ям все буде добре:

  1. Щодня споживати овочі і фрукти (джерело вітамінів, мінералів і клітковини)
  2. Споживати менше цукру
  3. Споживати менше алк*голю (корисної дози алк*голю не існує)
  4. Не їсти на ніч
  5. Їсти хліб, каші, молочку, жир
  6. Мінімально їсти обробленого мяса (сосиски, ковбаси, копченості)
  7. Менше смажити
  8. Менше вживати солодких газованих напоїв
  9. Мати рухливу активність у вигляді зарядки щодня
  10. Лягати спати без гаджетів і спати 6-8 годин

Однак Аніта Луценко відмітила, що більшість людей не дотримуються цих простих рекомендацій і шукають вихід у чарівній пігулці:

Проблема в тому, що люди, не виконуючи і 50% цих рекомендацій шукають вихід і здоров’я в БАДах, в водичці з лимоном, з куркумою, не їдять глютен, сидять на дієтах для хворих….Тобто шукають щось унікальне (магічне) замість виконання хоча б частини базових рекомендацій населенню Землі. Отакі справи. І звичайно, що виконання цих простих правил не таке вже й просте, проте…Це справа звички. І нікому окрім вас цю звичку не сформувати

, – вважає фітнес-тренерка.

Аніта Луценко застерігає, що зараз всіх нас змушують купити більше, з’їсти більше, після цього полікуватись, купивши ліки або пояс для схуднення, однак всього цього можна уникнути, якщо слідкувати за своїми звичками і образом життя.

Аніта Луценко, яка важила 80 кг і схудла, заявила, що для здорового життя треба їсти хліб
Аніта Луценко, яка важила 80 кг і схудла, заявила, що для здорового життя треба їсти хліб

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.