“Ви тільки-но уявіть цю міць!”: Оля Полякова очолила українську колону на ЛГБТ-марші в Лондоні

1-2 липня у Лондоні проходить величезний ЛГБТ фестиваль. Такий захід проводиться вже у 51-й раз. Цього року українську колону очолила популярна співачка Оля Полякова. Звіт про свою участь співачка виклала у своєму Instagram

Не так давно Президент України Володимир Зеленський відреагував на петицію про легалізацію одностатевих шлюбів.

Ключовим його меседжем стало те, що Україна вже рухається до поваги прав та особистих свобод громадян, тому Президент звернувся до Кабінету міністрів України з завданням створення інституту зареєстрованого цивільного партнерства.

Оля Полякова, явно підтримуючи політику Президента та керуючись власними переконаннями, цього року очолила українську колону на ЛГБТ- марші в Лондоні, про що розповіла у відео та фото у своєму Instagram.

Жага до незалежності повинна об’єднати нас

Оля Полякова вийшла на захист прав громадян
Оля Полякова вийшла на захист прав громадян

Слоган ходи української делегації “Give us wings to protect our rainbow” (“Дайте нам крила, щоб захистити нашу Веселку”) явно перегукується з закликом В. Зеленського: “Дайте нам крила, щоб захистити свободу”, який він проголосив у тому таки ж Лондоні у лютому 2023 року, закликаючи британський парламент надати нам літаки.

На своїй сторінці Полякова пише про те, що визнання одностатевих шлюбів набагато ближче, ніж здається. Вона також висловлює сподівання, що усі українські артисти використають свій вплив, щоб сприяти захисту прав та свобод кожного, тому що люди з ЛГБТ, які воюють на передовій, зіштовхуються з неймовірними труднощами в усіх життєвих ситуаціях. Оля наголошує на тому, що війна не питає, яка в тебе орієнтація, який в тебе колір шкіри, чи очей. На захист країни стали пліч опліч всі. І саме ця жага до незалежності та свободи повинна об’єднати нас таких різних.

У яскравих обладунках, у срібному шоломі на голові та золотому плащі на плечах разом з такими ж феєричного вигляду дівчатами свого шоу-балету помарширувала вулицями Лондона Полякова, войовничо розмахуючи сяючім сріблом мечем. Співаючи та вигукуючи українські вітання, Оля зривала буквально шквал оплесків від спостерігачі цього дійства. Видно, що британці у захваті від українців.

Сама ж Оля у захваті від усього, що там відбувалося. Вона пише, що Україна вже є частиною прогресивного світу, що світ любові, свободи постав проти брутальної сили брехні.

Підписники співачки полярно відреагували на участь Полякової.
Багато гнівних відгуків: “сором”, “гріх”, “перебор”- обурюються одні. Дякують за підтримку та відносяться з розумінням того, що орієнтацію не обирають, а менталітет багатьох українців ще “дрімучий”- інші.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.