Юрка Юрченка відвезли до лікарні просто зі сцени: “Аж незручно, що не на нулі, там і голосніше було”

Шанувальники "Території А" чудово пам'ятають хлопця з довгим хвилястим волоссям, який неймовірно заводив публіку за допомогою двох простеньких слів: "Я йду!" Відтоді минуло кілька десятиліть, і Юрко Юрченко, хоч і не перестав співати, але кардинально змінив імідж й репертуар. Тепер він став рок-виконавцем і має власну незрадливу аудиторію.

Шанувальники “Території А” чудово пам’ятають хлопця з довгим хвилястим волоссям, який неймовірно заводив публіку за допомогою двох простеньких слів: “Я йду!” Відтоді минуло кілька десятиліть, і Юрко Юрченко, хоч і не перестав співати, але кардинально змінив імідж й репертуар. Тепер він став рок-виконавцем і має власну незрадливу аудиторію.

Юрка Юрченка відвезли в лікарню прямо з концерту

Днями зі знаменитістю сталася прикрість. Юрко Юрченко перестав чути музику просто перебуваючи на сцені. Артист давав благодійний концерт у столиці, присвячений сталевим жінкам “Азову” й раптом втямив, що втратив слух.

Юрко здивувався, як таке могло статися, адже на фронті було набагато гучніше і нічого, миналося. Лідер гурту “Юркеш” опинився на лікарняному ліжку. Артист перепросив шанувальників. Мовляв, навіть не сподівався, що таке може трапитися не на фронті, а під час концерту.

Юркеш виступає разом із гуртом Скрябін

Юрченко вбачає проблему в можливій перевтомі, акубаротравмі чи наслідках минулих прильотів. Оскільки нині співак перебуває під крапельницями, усі концерти довелося скасувати. В голові в Юрка суцільний шум, гул, тріскотня, немов у зіпсованому динаміку. З усім тим, він оптиміст і знайшов позитивні моменти у своєму стані – він не чує “мертвої мови ненависного народу”.

Юрко Юрченко зголосився захищати країну зі зброєю

Попри 50-річний вік, фронтмен гурту Yurcash відразу після повномасштабного вторгнення записався до лав ЗСУ. Одного разу під час прицільного обстрілу Юрко ледь не попрощався з життям.

Тоді разом із Сергієм Лойком (автором роману “Аеропорт”) бігли по полю так, як ніколи раніше. Юрченко навіть зробив прощальне фото, та якось минулося. Після того довелося пережити й атаки касетними бомбами, і навіть фосфорними.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.