Молода дружина Остапчука Катя Полтавська купила брендову сукню з затяжками за 24 тисячі гривень: “На один раз”

Молода дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська поділилась своїм невдалим досвідом покупки сукні від одного з українських брендів, яка не виправдала за якістю свою вартість.

Нещодавно Катя Полтавська відсвяткувала своє 23-річчя, на якому з’явилась в розкішній силуетній сукні за 590 євро, це майже 24 тисячі гривень. Однак дівчина залишилась незадоволена якістю:

Друзі, не рекомендую бренд Jamemme. На жаль, у них сукні на один раз (кажу конкретно про сукні з такого матеріалу, як у мене)

Остапчук і його 23-річна дружина Катя Полтавська забули про свого Семена
Дружина Остапчука Полтавська купила брендову сукню з затяжками за 24 тисячі гривень

Катерина показала свою сукню з дня народження і листування з брендом з приводу своєї претензії. Кохана Остапчука написала менеджеру, що цю сукню одягла один раз і вона вже вся в затяжках. Дівчині відповіли, що це плаття виготовлене з тендітного матеріалу, однак для Каті це не аргумент, враховуючи ціну – 590 євро.

Аргумент 10/10. Давайте тоді будемо робити сукні з марлі. На жаль, деякі українські бренди на фоні того, що українське зараз дуже популярне, трохи забувають, що ціни мають відповідати якості. Гуччі ми переплачуємо за історію бренду, а нашим – за те, що вони роблять сукні з матеріалу, який не підходить для сукні. Ну так і напишіть: “Дивитися, руками не чіпати”.

Дружина Остапчука Полтавська купила брендову сукню з затяжками за 24 тисячі гривень
Дружина Остапчука Полтавська купила брендову сукню з затяжками за 24 тисячі гривень

Бренд припустив, що зачіпки на сукні можуть з’явитися від прикрас, а в момент продажу на ній не було зачіпок, тому що одяг тримають в чохлах для зберігання, щоб уникнути пошкоджень. Однак виявилось, що Катерина вже придбала плаття з зачіпкою на рукаві, але це була остання в наявності, тому вона її взяла:

Моя помилка в тому, що я придбала її, хоча там вже була зачіпка й продавець мені відповіла, що це може бути від шву (зараз там по всій сукні смужки). Просто купувала за декілька днів до дня народження, а інших варіантів не було

У відповідь Каті написали, що зачіпка, що була на сукні – від шва, тим самим заперечивши свої слова про те, що плаття було без пошкоджень:

Тобто вони знали, що сукні вже була з зачіпкою, хоча в попередньому повідомленні написали, що зачіпок на сукні не було

Потім Полтавська показала на фото, що вона має на увазі – добре помітні затяжки в області живота, які за версією бренду з’явились через прикраси.

Дружина Остапчука Полтавська купила брендову сукню з затяжками за 24 тисячі гривень

В шоурумі ви показали нашому менеджеру полоску на рукаві, вас попередили, що на тонкій тканині вони можуть бути від шва. Прибрати таку ми не можемо. Зачіпки можуть з’явитись від прикрас, ремінів, меблів, тощо. Ви придбали саме ту сукню, яку приміряли, заздалегідь уточнивши момент на рукаві сукні

, – відповів бренд Катерині.

Дружина Остапчука тільки посміялася з ситуації та порадила нікому не купляти таку ж сукню:

Я реально це читаю чи мені здається? Тобто вони роблять сукні, на якій вже є затяжки, й кажуть, що це ок? Ви крінж. Короче, всі ці сторіс лише для того, щоб ніхто з вас не придбав цю сукню. Мої гроші нехай залишать собі – може якісь курси з вибору тканин придбають

Дружина Остапчука Полтавська купила брендову сукню з затяжками за 24 тисячі гривень
Дружина Остапчука Полтавська купила брендову сукню з затяжками за 24 тисячі гривень

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.