Щасливий татусь Іраклі Макацарія похрестив свого первістка: гості церемонії похвалилися селфі з таїнства

Жодній українці не вдалося одружити на собі грузинського холостяка Іраклі Макацарія. Чоловік так довго не радував маму одруженням, що ніхто вже й не сподівався на це. Та щойно чоловік зустрів справжнє кохання, все відразу закрутилося.

Жодній українці не вдалося одружити на собі грузинського холостяка Іраклі Макацарія. Чоловік так довго не радував маму одруженням, що ніхто вже й не сподівався на це. Та щойно чоловік зустрів справжнє кохання, все відразу закрутилося.

Щасливе подружжя Макацарія охрестило первістка Георгія

Іраклі одружився з Лізою Чічуа, яка на 17 років молодша за нього. Дівчина вирішила відразу ж порадувати коханого первістком. Маленький Георгій з’явився на світ у перших числах червня. А вже 12 липня щасливі батьки віднесли маля до церкви, щоб охрестити.

Таїнство хрещення провели в церкві Тбілісі. Присутні на церемонії не стрималися й поділилися світлинами в мережі. Звісно, винуватця свята широкому загалу не показали, прикривши обличчя дитини смайликом.

Сторінки тата і мами Георгія в Інсті поки що не поповнювалися. Ліза постає перед підписниками ще з чималим животиком. А Іраклі радіє, що врешті повернувся додому. Звісно, подія задля приїзду в Грузію доволі важлива.

Усі видатні події в житті подружжя відбуваються на батьківщині. Вони познайомилися навесні 2021 року. За рік, піднявшись із коханою у гори, Макацарія зробив їй пропозицію. Довкола було чимало кульок у формі сердечок, а свідками події стали друзі пари.

Звісно, наречений у відповідь почув “так”. Після цього слова запустили святковий феєрверк. Улітку Іраклі та Ліза зіграли весілля, а 2 червня 2023 року вперше стали батьками. Оскільки 38-річний татусь перебував біля пологового будинку в медичному халаті, стало зрозуміло, що він, найімовірніше, був присутній на пологах.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.