“Я життя не підганяла, зупиняла, як могла”: Ада Роговцева розповіла, хто дає їй сили залишатися у вирію життя

Коли життя посилає випробування, не всяка, навіть молода, людина зможе гідно впоратися з ними. Що вже казати про тих, в кого, окрім іншого, ще й вік накладає свій відбиток.

Легенда українського кінематографа Ада Миколаївна Роговцева ніколи не страждала від недоліку уваги та спілкування. Ця дивовижна жінка завжди, немов магнітом, притягує до себе людей різних поколінь та інтересів.

Берегиня

З початку повномасштабного вторгнення цього тяжіння стало набагато більше: будинок актриси перетворився на тривалий час у волонтерський штаб. Сама ж актриса допомагала як словом, так і ділом: когось нагодує, комусь порадить, а когось і благословить. Жінка, яка знає, що таке втратити сина, до кожного воїна ставиться, як до своєї дитини та щиро молиться за кожного.

Але, й кожну втрату вона також тяжко переживає, як от, на приклад, Да Вінчі, з яким була дружна не один день.

Ада Роговцева
Ада Роговцева з Д.Коцюбайло

Коли її питають, чому вона у такому поважному віці не поїхала у більш безпечне місце, актриса відповідає, що не може вона покинути свою доньку Катю, яка теж активно волонтерить. Не може нікуди втекти, коли її онук та зять боронять країну.

Зараз вже ті, для кого вона стала тоді берегинею, допомагають їй, не втрачають такий дорогий серцю зв’язок.

Так що ж змушує цю жінку бути постійно у вирію життя, чи вважає вона себе щасливою від того? Ада Миколаївна каже, що щасливою себе не вважає, бо дуже багато втрат випало на її долю, але це не звільняє її від того, що б бути доброю й уважною до людей. 86–річна жінка, не дивлячись на те, що останній рік змінив її, постарівши на десять років, не втрачає надії на краще та закликає допомагати “тримати навколо себе таку атмосферу, куди б людям хотілося зайти та обігрітися”. “Ця робота душі не повинна припинятися”,- каже мудра актриса і підтверджує це віршами, які вона пише.

Найкращий подарунок

Багато вітань та подарунків отримала вона на свій 86–й День народження, але найкращим подарунком на для Ади Миколаївни став приїзд у відпустку з передової її героїчного онука, її гордості, якого не було поряд аж півтора року.

Онук та донька Ади Роговцевої
Онук та донька Ади Роговцевої

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.