“У гостях — добре, а вдома — краще”: ексчоловік Лорак повернувся з відпочинку із новою дружиною в Україну

Кажуть, що дорога до дому завжди коротше. Чи так це є насправді, спробуємо з'ясувати подивившись світлини, які показав у соцмережі Мурат Налчаджиоглу. 

От і пролетів медовий місяць молодят Мурата Налчаджиоглу та його нової дружини Лілії. Після гучного весілля молодята неодноразово викладали фото зі свого відпочинку у Туреччині й от, нарешті, фінал: дорога додому в Україну.

Мабуть, не треба нікому нагадувати, що Мурат Налчаджиоглу був чоловіком зрадниці Ані Лорак.

Повернувся, бо любить Україну

Громадянин Туреччини Мурат, на відміну від своєї ексдружини української співачки, яка працює у росії, не покинув Україну, а знайшов в ній своє нове кохання та продовжив розвивати тут бізнес. Мурат часто підкреслював, що покидати країну, у якій він почувався щасливим у мирні часи для нього не припустимо, коли прийшла скрута.

Тож у Туреччину, на батьківщину, Мурат повіз дружину тільки відпочити.

Та от нещодавно у соцмережі Мурат повідомив, що повернувся до Києва та виклав фото свого повернення.

Мурат
Мурат повернувся до дому

На жаль Мурат не додав коментарів, окрім того, що дуже скучив за булочками з бринзою, які він дуже полюбляє, та яким він дуже зрадів, коли зміг купити їх на одній з заправок.

Декого з читачів та прихильників Мурата дуже розчулило фото, на якому безпритульні собаки харчуються кормом, який їм надав Мурат, проїжджаючи повз них.

А інші замилувалися світлинами із жовто-блакитним сердечком, як ознакою відданості  Налчаджиоглу Україні. Підпис, на жаль, зроблений не українською мовою, але ніхто не сумнівається, що вивчити українську для Мурата – справа найближчого часу, оскільки він любить нашу країну, у якій прожив майже десять років, про що неодноразово й наголошував.

Підписники Мурата та Лілії з нетерпінням чекатимуть від них на нові сторіз про їхнє життя в Україні.

Схожі статті

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.

Що відомо про 6-й шлюб Ірини Білик: молодий парубок зробив пропозицію публічно на концерті поп-діви

Ірині Білик, яка вже давно завоювала серця слухачів талантом, знову опинилася в центрі уваги. Цього разу через несподівану пропозицію руки та серця, яку вона отримала прямо під час свого концерту.