Хотіла, але не дали. Ось чому Мер’єм Узерлі не повернули в серіал “Величне століття” на роль Хюррем Султан

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі свого часу завоювала шалену популярність завдяки зніманнях у серіалі "Величне століття". В один момент зірка залишили телепроєкт з невідомої раніше причини

Мер’єм Узерлі, відома турецька актриса, здобула неймовірну популярність ще до початку знімання в серіалі “Величне століття”, втім саме він приніс їй всесвітнє визнання. Довго знаменитість красувалась на телеекранах у ролі Хюррем Султан, але в один момент пішла з проєкту та довго приховувала реальні причини.

Пізніше в одному з інтерв’ю знаменитість нарешті розкрила всі карти та розповіла, чому покинула знімання “Величного століття”. За словами Мер’єм Узерлі, вона не змогла витримати постійного напруження та стресу на знімальному майданчику, тому вирішила потурбуватись про власне ментальне здоров’я та покинути роботу.

Чому Мер'єм Узерлі пішла з серіалу Величне століття
Чому Мер’єм Узерлі пішла з серіалу Величне століття

Тоді Мер’єм Узерлі також розповіла, що героїня, яку вона зіграла на телеекранах, забирала в неї занадто багато внутрішньої енергії, тому вона не змогла і далі продовжувати перевтілюватись у неї. Тоді знаменитість кинула все та переїхала жити до Берліну, Німеччини – до рідної країни своєї матері та до місця, де провела своє дитинство та юність.

За словами зірки, у неї почалася особистісна криза через постійну зайнятість на роботі. Мер’єм почувалася заручницею знімального процесу і більше не могла з цим миритися.

У мережі назвали причину, чому Мер'єм Узерлі покинула знімальний майданчик серіалу
У мережі назвали причину, чому Мер’єм Узерлі покинула знімальний майданчик серіалу

Крім того, у мережі гуляє ще й інша версія стосовно того, що відбулось. Попри зізнання Мер’єм Узерлі в тому, що вона не витримала нервового напруження постійної роботи, інсайдери говорили про інше. Так, за інформацією деяких медіа з посиланнями на джерела у знімальній групі, турецька актриса була обурена тим фактом, що її колега, який зіграв Сулеймана, отримував набагато більший гонорар. Вона вирішила поставити продюсеру Тимуру Савджі ультиматум: або він підвищує її заробіток, або вона залишає “Величне століття”. Вибір виявився не на користь Мер’єм Узерлі.

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.