Кондратюк обурився виділенню 33 мільйонів на комедію для Горбунова: Юра не дослухався до мудрої поради колеги

Про наміри зняти в Україні 24-серійну комедію про двох харківських айтішників, які тікаючи від війни, застрягли в центрі країни на обійсті фермера й почали займатися зовсім незвичною для них справою, першим сповістив продюсер Ігор Кондратюк.

Про наміри зняти в Україні 24-серійну комедію про двох харківських айтішників, які тікаючи від війни, застрягли в центрі країни на обійсті фермера й почали займатися зовсім незвичною для них справою, першим сповістив продюсер Ігор Кондратюк.

Ігор Кондратюк обурився зніманням серіалу за державний кошт

З’ясувалося, що серіал збираються знімати за державні кошти. На сітком виділено 33 млн гривень із держбюджету. Пан Ігор звернувся до колеги з закликом відмовитися від знімання, а ці гроші краще спрямувати на дрони, яких конче бракує ЗСУ. У ролику автор порівнює збори фонду Сергія Притули на потреби спецпризначенців і договір на створення студією Юрія Горбунова серіалу “СМТ Інгулець”.

На думку продюсера, барабанами й серіалами війну виграти неможливо. Якщо зараз щось і можна знімати, то виключно документальні фільми. А подібні комедії перетворять відчайдушну волонтерську націю на націю, що сповідує принцип: моя хата скраю.

Керівник студії “Прототип Продакшн” Юрій Горбунов не забарився з відповіддю, заявивши, що його компанія здобула чесну перемогу в мистецькому конкурсі й розважальне кіно він таки зніме. На думку чоловіка Каті Осадчої, український контент і гумор зараз конче потрібні, щоб протистояти ворогу на інформаційному фронті.

Олександр Поворознюк відхрестився від серіалу

Прототип головного героя комедійного серіалу теж викликав неоднозначну реакцію українців. Дорогою на Львів юнаки опиняються в смт Інгулець, де всім заправляє фермер Олексій Паровоз на прізвисько Батя. Це явний натяк на скандально відомого Олександра Поворознюка, автора мему “Їб…ш їх, Вова”. Постать доволі неоднозначна і суперечлива. Щоправда, сам винуватець скандалу відхрестився від причетності до драмеді, хоча й справді очолює футбольний клуб “Інгулець”.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".