Потап, Осадча і Ребрик за, а Кондратюк і Дімопулос проти: реакція на ідею Горбунова з серіалом за 33 мільйона

Скандал зі зйомками серіалу за 33 мільйона гривень Юрієм Горбуновим набирає обертів. Зірки українського шоу-бізнесу по-різному реагують на цю ідею.

Нещодавно в Мережі розгорівся скандал з комедійним серіалом, на який з державного бюджету України виділили 33 мільйона гривень, а займатися цим буде телеведучий, актор і продюсер Юрій Горбунов. Публіка не підтримала цю ідею, вважаючи її абсолютно недоречною для країни під час повномасштабної війни, коли на амуніцію і техніку захисникам люди збирають кошти у благодійні фонди.

Юрій Горбунов не згоден з тим, що розвиток культури зараз не на часі та відмітив, що його компанія “Прототип Продакшн” здобула чесну перемогу в мистецькому конкурсі і він вважає, що зняти серіал потрібно для того, щоб протистояти росіянам на інформаційному фронті.

Реакція зірок на скандальну ідею Горбунова з серіалом за 33 мільйона гривень

Продюсер Ігор Кондратюк першим підняв цю тему в публічному просторі та розкритикував її вщент, вважаючи, що державні кошти треба спрямувати на закупівлі дронів, яких зараз дуже бракує ЗСУ.

Санта Дімопулос також обурена і в коментарях звернулася до Горбунова:

“Конкурували з росіянами”… Під час війни двічі рівнятися на країну агресора це “сильно” (дешева і низька маніпуляція)… А збирати мільйони гривень під час війни на зйомку комедії, коли люди скидаються по гривні, щоб допомогти хлопцям на передовій, людям, які залишилися без житла – це взагалі новий рівень цинізму. Заробляти на війні, переслідувати свої інтереси під час війни – це позор. І ваш, і вашої дружини, яка так любить засуджувати і цькувати інших

Кондратюк і Діпомулос висловилися проти серіалу Горбунова за 33 мільйона, а Потап і Осадча підтримали
Кондратюк і Дімопулос висловилися проти серіалу Горбунова за 33 мільйона, а Потап і Осадча підтримали

Кум, друг та сусід Юрія Горбунова Олексій Потапенко навпаки підтримав зірку і прямо про це заявив у коментарях.

Зіркова дружина продюсера Катя Осадча, актриса Лілія Ребрик, Дзідзьо, Сергій Бабкін, Андрій Дикий також підтримали Горбунова своїм лайком.

Кондратюк і Діпомулос висловилися проти серіалу Горбунова за 33 мільйона, а Потап і Осадча підтримали
Кондратюк і Дімопулос висловилися проти серіалу Горбунова за 33 мільйона, а Потап і Осадча підтримали

Президент Володимир Зеленський також відреагував на скандал навколо серіалу за 33 мільйона і наказав шукати можливості для знімань поза бюджетом, а також попросив розглянути заміну діючого міністра культури.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.