Монатік зізнався, чи планує його дружина з дітьми повертатись в Україну: “Ми з самого початку так і планували”

Відомий український музикант і шоумен Дмитро Монатік висловився про повернення своєї дружини з дітьми з-за кордону додому. Знаменитість зізнався, чи планують вони взагалі повертатись в Україну

Дмитро Монатік, відомий український музикант, який називає себе мультиартистом, давно здобув популярність серед своїх шанувальників. Знаменитість навіть у часи повномасштабної війни продовжує свою професійну діяльність. Як і багато українців, дружина Монатіка прийняла рішення залишатись з їхніми дітьми за кордоном – саме там зіркова родина дізналась про початок великої війни в рідній країні.

У новому інтерв’ю для Слави Дьоміна артист вперше висловився про перебування дружини з дітьми за кордоном і зізнався, чи планує вона повертатись додому. Дмитро Монатік розповів, що нині його кохана з їхніми синами Данилом і Платоном мешкають в Англії, де зіркові нащадки відвідують місцеву школу. Втім, родина прийняла рішення возз’єднатись – вже зовсім скоро дружина артиста повернеться до України.

Знаменитість розповів Славі Дьоміну, що він давно мріяв про те, щоб його діти навчались в українській школі, а дружина була поруч. За словами Дмитра Монатіка, це рішення далось йому з дружиною дуже важко. З одного боку вони хочуть забезпечити своїх дітей максимальною безпекою, з іншого боку вони давно пообіцяли самі собі, що завжди та попри все залишатимуться разом.

Дружина Дмитра Монатіка з їхніми спільними дітьми наразі перебуває за кордоном
Дружина Дмитра Монатіка з їхніми спільними дітьми наразі перебуває за кордоном

Крім того, у новому інтерв’ю знаменитість висловився і про те, де вони з родиною збираються мешкати після повернення дружини з дітьми. Дмитро Монатік нині перебуває в їхньому заміському будинку, а ось коли його кохана з синами повернуться додому, то всі точно переїдуть жити до квартири. За словами артиста, він не хоче, аби діти витрачали зайвий час, аби дістатись до школи.

Подбали Монатік і його дружина про безпеку родини. Знаменитість розповів про домовленість із дружиною. Артист повідомив, що вони з коханою та синами вирішили спускатись у підземний паркінг щоразу, коли у столиці лунатиме сигнал повітряної тривоги.

Схожі статті

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.

“Жадібний до теплих слів”: друг Хостікоєва та Наталії Сумської Богдан Бенюк розповів про своє кохання

Життя артиста та талановитого режисера Богдана Бенюка — це не лише світ театральних подій та кіношедеврів, але й історія тривалого, міцного кохання, відданості єдиній для нього жінці.