Олю Фреймут помітили у Львові, а Потапа – в Одесі: чому повернулися і чи надовго затримаються в Україні

Чимало хейту виливається на голови тих знаменитостей, які в тяжку для країни мить мовчки зібрали валізи й накивали п'ятами, залишивши шанувальників бодай без слів підтримки. Та час іде, зірки вирішують повернутися на українські терени. Чи готові фани пробачити своїм кумирам?

Чимало хейту виливається на голови тих знаменитостей, які в тяжку для країни мить мовчки зібрали валізи й накивали п’ятами, залишивши шанувальників бодай без слів підтримки. Та час іде, зірки вирішують повернутися на українські терени. Чи готові фани пробачити своїм кумирам?

Ольга Фреймут

Як відомо, ведуча з перших днів повномасштабної війни перебувала з родиною в Лондоні. Нині вона чомусь вирішила, що небезпека минула, й приїхала на батьківщину. Щоправда, лише у Львів. І навіть дітей Валерія та Євдокію прихопила з собою.

Фреймут анонсувала сьогодні ввечері зустріч із шанувальниками, яким готова прочитати лекцію “Манери під час війни. Доброта як зброя”. Подібна поведінка жінки, яка жодного дня не сиділа у бомбосховищі, надзвичайно розлютила українців.

Ольгя Фреймут повернулася з дітьми

У коментах підписники нагадали лекторці, що за півтора року війни люди самі розібралися, як їм поводитися. А їй, яка не пережила цих подій на власному досвіді, просто неетично давати якісь поради. Чи знайдуться охочі вивчати “воєнний етикет”, побачимо згодом.

Потап

Ще один зірковий біженець об’явився раптово в Одесі. Олексій Потапенко виклав у Інстаграм світлину, де він стоїть посеред одеської вулиці й “спілкується” з місцевим котом. Потап висловив впевненість, що тварина не злякалася нічних вибухів, а навпаки переповнилася “бойовою енергетикою”.

Фани репера виявилися більш великодушними, аніж у Фреймут. Негативних коментів під цим постом зустрічається дуже мало. Натомість люди наставили сердечок, розчулившись котячо-потапською ідилією. Дехто цікавився, чи даватиме Потап концерт в Одесі. Інші сварили Дашу Астаф’єву за її не лестиві слова у бік музиканта. Одним словом, концертну діяльність артист може сміливо продовжувати. Звісно, без пісні про волонтерку, але з “Тому, що я Україна”.

Схожі статті

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.