“Роксолана” Мер’єм Узерлі зізналась, що її вагітність була небажаною і незапланованою: “Я не хотіла ніколи”

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі, яка зіграла головну роль у "Величному столітті" зізналась, що її перша вагітність була незапланованою. Зірка не хотіла народжувати дитину

Мер’єм Узерлі сьогодні є однією з найвідоміших турецьких акторок. Знаменитість здобула особливу популярність після того, як зіграла головну роль у серіалі “Величне століття”. Там зірка перевтілилась у Хюррем Султан, дружина Сулеймана Султана, родом з України. Актриса довгий час була головним обличчям стрічки, аж поки не завагітніла.

В одному з інтерв’ю часів першої вагітності актриса зізналась, що насправді вона не хотіла ставати мамою, а до її планів народження дитини точно не входило. Цікавий стан став для Мер’єм Узерлі великою несподіванкою та навіть, як можна припустити з її інтерв’ю, засмутив актрису.

Актриса Мер'єм Узерлі розповіла про свою вагітність в одному з інтерв'ю для журналістів
Актриса Мер’єм Узерлі розповіла про свою вагітність в одному з інтерв’ю для журналістів

В інтерв’ю для журналістів відома турецька актриса зізналась, що несподівана та незапланована вагітність посунула її плани. Знаменитість хотіла зніматись у наступному сезоні улюбленого серіалу мільйонів, але округлий живіт завадив втілити бажане в реальність.

“У нас не було таких планів … і бажання… Я не хотіла завагітніти. Ніколи! Я повинна була зіграти Хюррем в наступному сезоні”, – висловилась тоді Мер’єм Узерлі.

На момент, коли публіка дізналась про те, що відома турецька актриса вагітна, вона вже розійшлась зі своїм бойфрендом і батьком дитини бізнесменом Джаном Аташем. Тоді актриса розповіла, що вона жалкувала, що покохала чоловіка. Річ у тім, зізналась Узерлі, що спершу її обранець показав їй “образ”, якого насправді не існувало. Попри важке розставання, актриса вирішила залишити дитину та виховувати її самостійно.

У коментарі для журналістів Мер’єм Узерлі зізналась, що вона могла б зробити аборт, але не наважилась, адже не хотіла позбавляти себе всіх прекрасних моментів, які з нею трапились.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.