Невістка Оксани Марченко Катерина похизувалася обручкою і підрослим сином: а свекрухи і слід запав

Невістка Оксани Марченко Катерина, схоже, особливо не переймається проблемами в країні в цілому і в її родині зокрема. У той час, як в її свекрухи – журналістки й телеведучої – відбирають купу бізнесів, записаних на її ім'я в Україні, молода мама просто насолоджується безтурботним життям.

Невістка Оксани Марченко Катерина, схоже, особливо не переймається проблемами в країні в цілому і в її родині зокрема. У той час, як в її свекрухи – журналістки й телеведучої – відбирають купу бізнесів, записаних на її ім’я в Україні, молода мама просто насолоджується безтурботним життям.

У своєму закритому для сторонніх очей акаунті в Інстаграмі Катерина виклала сторіз, де чудово видно не лише її забавки з онуком опальної паломниці-свекрухи, але й гарно продивляються дорогі обручки на пальцях молодички.

Усі каблучки в Катрусі чомусь перебувають на одному пальчику – безіменному. Чому вона не носить одну обручку, а кілька, незрозуміло. Можливо, одна з них стосується заручин із сином Оксани Марченко.

Навряд чи дівчина здатна розповісти, де нині перебувають її свекри. Оксана Марченко виїхала з України ще до затримання чоловіка Віктора Медведчука. Згодом і його обміняли на дві сотні наших захисників. Тож, найімовірніше, пара знову об’єдналася десь на московських теренах.

Та, схоже, мамі Оксаниного онука байдуже до цього. Торік у травні, коли Марченко-старша збивалася з ніг, записуючи звернення до світових лідерів і закликаючи звільнити її чоловіка, Катя якраз займалася покращенням фігури. Бідолашка з усіх сил пітніла в спортзалі, щоб похвалитися досягненнями: ваги показали 48,4 кг. Краса понад усе.

Трохи згодом Катерина Марченко приголомшила широкий загал новиною про сестру-близнючку. Щоправда, викладаючи в мережу світлину з дівчиною, як дві краплі води схожою на неї, на ступені рідства вона не наголошувала. Та й неозброєним оком видно, що дівчата – сестри. Дівчина тільки грайливо запропонувала відгадати, хто де.

Схожі статті

Міка Ньютон оголосила про повернення з США до України: чоловіка-американця також потягнула за собою

Українська співачка, яка протягом довгого часу мешкала та працювала далеко за межами рідної країни. Тепер зірка повідомила про повернення на Батьківщину разом із чоловіком.

Настя Каменських чесно пояснила, навіщо вона та Потап виїхали з України в Дубай: “Це шлях уперед”

Відома українська співачка чесно розповіла, навіщо полетіла за кордон разом зі своїм зірковим чоловіком. Виявляється, закохані мають великі плани на життя за межами України.

Беру кефір, манку і замішую вдале тісто на коржики: навчила всіх подруг готувати їх замість хліба. Рецепт

Домашні коржики завжди стануть набагато смачнішим доповненням до основної страви, ніж звичний нам хліб. Розповідаємо, як приготувати закуску, яка стане вашою улюбленою.