“Я втратив брата”: Олег Винник емоційно відреагував на розрив зі своїм продюсером, з яким тепер судиться

Олег Винник втратив доступ до своїх соціальних мереж і може навіть залишитись без найпопулярніших пісень. Невже більше не буде "молодих вовчиць"?

Олег Винник попри тривале лікування закордоном і відсутність концертів продовжує підтримувати інтерес фанатів особистими історіями.

Так, зовсім нещодавно Олег повідомив про болісне розставання зі своїм найкращим другом, можна навіть сказати братом, Олександром Горбенком. Колеги на роботі та друзі по життю часто ходили в гості один до одного, відпочивали сім’ями. Більш того – Олег являється хрещеним батьком Олександра. Що ж саме стало причиною жоден із чоловіків поки відповідати не хоче.

Потрібно нагадати, що двоє друзів почали співпрацю ще в 2006 році, і уже через 10 років хвалились своєю дружбою та братерськими відносинами. При цьому Горбенко періодично давав коментарі стосовно права власності своєї компанії на пісні, які прославили Винника. Хоча останній категорично з цим не погоджувався.

А нещодавно так взагалі відбулось дещо дивне. Офіційні сторінки в соціальних мережах Олега вже не належать йому деякий час, а доступ має його колишній друг та продюсер Олександр Горбенко. І саме на сторінці в інстаграм Олега Винника з’явилось посилання на новий кліп. Назва дещо неоднозначна – “ГЕНДЕР”. Повністю ролик можна переглянути на Youtube. Пісня і кліп виклали неоднозначну реакцію.

Олег Винник випустив новий кліп “Гендер”

Олег Винник та його новий кліп
Олег Винник та його новий кліп

З однієї сторони – цікавий мотив, запам’ятовується, актуальна тематика, класна анімація. А з іншого боку постає питання – а чи точно до кліпу має відношення Олег Винник? Да і самого обличчя Винника в кліпі не видно, лише вигляд зі спини. Хто саме публікував відео, і чи було це зроблено з дозволу Олега невідомо.

Окремо можна звернути увагу і на підпис до допису з новим кліпом – “Show must go on”. Що саме він може означати? Олег Винник вирішив стрімко повернутись в український шоу біз? Співак боїться що його забудуть і дорога в Україну буде закрита?

Але найбільше цікавить фанатів зовсім інше. Чи означає даний пост відновлення стосунків (дружніх та професійних) між продюсером і співаком. На ці питання поки не має відповідей, тому залишається лише ретельно слідкувати за новинами і чекати пояснень.

Схожі статті

Міка Ньютон оголосила про повернення з США до України: чоловіка-американця також потягнула за собою

Українська співачка, яка протягом довгого часу мешкала та працювала далеко за межами рідної країни. Тепер зірка повідомила про повернення на Батьківщину разом із чоловіком.

Настя Каменських чесно пояснила, навіщо вона та Потап виїхали з України в Дубай: “Це шлях уперед”

Відома українська співачка чесно розповіла, навіщо полетіла за кордон разом зі своїм зірковим чоловіком. Виявляється, закохані мають великі плани на життя за межами України.

Беру кефір, манку і замішую вдале тісто на коржики: навчила всіх подруг готувати їх замість хліба. Рецепт

Домашні коржики завжди стануть набагато смачнішим доповненням до основної страви, ніж звичний нам хліб. Розповідаємо, як приготувати закуску, яка стане вашою улюбленою.