“Вже 5 разів розшифровували його МРТ”: дружина Віктора Павліка Репяхова розповіла про обстеження малого сина

Катерина Репяхова, дружина відомого співака Віктора Павлівка, знову поділилась процесом обстеження та лікування свого маленького сина Михайлика.

Вже понад три місяці зіркова пара шукає причину затримки мовлення у малюка. Сім’я вже обійшла з десяток лікарів і пройшли багато обстежень, в тому числі ЕЕГ (електроенцефалограму), що дозволило виявити порушення слуху. Але зрозуміти в чому причина жодний лікар так і не зміг.

На разі є необхідність в повторній процедурі, але уже уві сні. Про це блогерка поділилась з підписниками в Instagram. Всі надії зараз саме на ЕЕГ, яке нарешті дозволить правильно спланувати лікування Михайлика. Ця процедура досить довга, Катерина буде з сином весь час.

Репяхова говорить про лікування сина
Репяхова говорить про лікування сина

Родина Павлік продовжує обходити лікарів

Готові результати обстеження сім’я Павлік збирається відправити до Ізраїлю, через те, що українські лікарі не викликають довіри. Адже Катерина нещодавно вже ділилась болісними враженнями про місцевих фахівців. Так одна пані навіть знайшла причину затримки мовлення та була впевнена в правильному лікуванні, а головне тими препаратами, які можливо придбати лише в неї в клініці.

“Ми вже 5 разів розшифровували його МРТ…В останній раз нам сказали, що немає у дитини проблеми”

Також Репяхова назавжди запам’ятала лікарку, яка винила ковід, післяпологову травму та різного роду інфекції. Блогерка застерігає всіх молодих мам бути уважними до своїх діток і після будь-якої інфекції чи вірусу обов’язково робити обстеження дитини, щоб не запустити хворобу.

Тому, щоб не було сказано в Україні – обов’язково поїдуть до Ізраїлю за додатковою консультацією.

Схожі статті

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.

Як і чим заробляє Кароль на життя, яка оплачує розкішне життя сина в Британії: Тіна — справжня бізнес-леді

Не в кожної жінки вистачить сили, залишившись з маленькою дитиною на руках, поховавши коханого чоловіка, продовжити жити та розвиватися, наростити статки та допомагати іншим.