33-річна актриса Наталка Денисенко відстояла битву за борщ у Туреччині: “Попросила викликати шеф-кухаря”

Зірці "Кріпосної" Наталці Денисенко довелося під час відпочинку в Туреччині вступити в битву за борщ, доводячи, що це суто українська страва.

Допоки чоловік Наталки Денисенко Андрій Федінчик відстоює право України на існування на лінії фронту, дружина всіляко допомагає просувати українські наративи у глибокому тилу. Так, їй довелося провести культурний бій за національну страву.

Наприкінці липня актриса з сином, перебуваючи в Туреччині, дала урок української історії прямо в ресторані. Привід був суттєвий. У меню Наталка побачила поряд зі словом “borshch” приписочку “soupe russe”. Це настільки обурило українку, що вона зажадала зустрічі з шеф-кухарем.

Наталка Денисенко довела туркам, що борщ український

Денисенко розповіла чоловіку про війну, яку веде росія проти України, про те, що орки намагаються відібрати нашу землю. А ще вони наклали оком на нашу культуру і навіть на кулінарію.

Насправді ж борщ для українців є сакральною стравою. Завдяки зусиллям Євгена Клопотенка вдалося добитися, що ЮНЕСКО внесла цей наїдок у список нематеріальної спадщини України. Турок уважно вислухав і пообіцяв внести виправлення у меню.

Щасливу родину розлучила війна

Розповідаючи про цей інцидент, Наталка закликала земляків завжди пояснювати іноземцям нашу ідентичність і відмінність від росіян.

Зустріч із чоловіком

Та трапляються в житті знаменитості й більш приємні моменти. Молодичка не побоялася відвідати прифронтову територію, щоб зустріти свого благовірного, який нині служить у лавах ЗСУ.

На фронтовому побаченні з чоловіком

Побачення відбулося у військово-польових умовах – в автівці. Андрію якимсь чином вдалося дістати для коханої дружини великий букет білих троянд. Подібна зустріч надзвичайно розчулила підписників Інстаграм-сторінки Наталки.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.