Невірні дружини: Надя Дорофєєва, Ольга Сумська, Надія Матвєєва та інші зірки, які ходили наліво

За статистикою 25% всіх жінок хоча б раз у житті зраджували своїм чоловікам в офіційному шлюбі. Серед жінок українського шоу-бізнесу також є невірні дружини.

Вірність – одна зі складових щасливого шлюбу. Більшість союзів, де була подружня зрада, зі скандалами розлучаються. Так трапилось із героїнями нашої сьогоднішньої статті.

Надя Дорофєєва

Нова дружина Кацуріна Надя Дорофєєва ховає живіт під балахонами
Зірки, які ходили наліво: Надя Дорофєєва

Історія розлучення Наді Дорофєєвої і Володимира Дантеса на слуху у публіки вже більше ніж рік. У березні 2022 року подружжя заявили, що більше не разом, мовляв, через відсутність почуттів. Там вже через місяць стало відомо, що причина в іншому. Дорофєєва зрадила Дантесу з другом сім’ї Михайлом Кацуріним. Більше того, Кацурін заради Наді покинув свою дружину та двох дітей. Та варто відзначити, що у цієї парочки була не скороминуща інтрижка. Їхні стосунки переросли у щось серйозне, а нещодавно пара офіційно одружилася.

Ольга Сумська

Українська дива Ольга Сумська
Зірки, які ходили наліво: Ольга Сумська

Про любовні походеньки Ольги Сумської публіка добре знає та і сама акторка це не приховує. Колись Ольга зрадила своєму першому чоловіку Євгену Паперному з молодим актором Віталієм Борисюком. Ба більше, Паперний спіймав свою невірну дружину на гарячому. Тоді та історія супроводжувалась гучним скандалом, але закінчилась хеппі ендом. Ольга вийшла заміж за свого коханця Віталія Борисюка і вже 27 років щаслива з ним у шлюбі.

Надія Матвєєва

Надежда Матвеева
Зірки, які ходили наліво: Надія Матвєєва

Ведуча “Все буде добре” Надія Матвєєва двічі була в офіційному шлюбі. Телеведуча мало говорить про свої минулі шлюби, але одного разу зізналася, що стикалася зі зрадами у подружньому житті. За словами Наді, зраджувала і вона і зраджували їй.

До слова, зараз Матвєєва будує стосунки з чоловіком, який молодший від неї аж на 20 років.

Лілія Ребрик

Лілія Ребрик поділилась фото з святкування іменин
Зірки, які ходили наліво: Лілія Ребрик

Відома українська акторка і телеведуча Лілія Ребрик знаходиться у щасливому шлюбі з хореографом Андрієм Диким. Та коли у них зав’язався роман, і Лілія і Андрій були у стосунках з іншими людьми. Спочатку вони зраджували своїм половинкам, але потім вирішили покинути попередні стосунки і почати будувати власну історію кохання.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?