Невірні дружини: Надя Дорофєєва, Ольга Сумська, Надія Матвєєва та інші зірки, які ходили наліво

За статистикою 25% всіх жінок хоча б раз у житті зраджували своїм чоловікам в офіційному шлюбі. Серед жінок українського шоу-бізнесу також є невірні дружини.

Вірність – одна зі складових щасливого шлюбу. Більшість союзів, де була подружня зрада, зі скандалами розлучаються. Так трапилось із героїнями нашої сьогоднішньої статті.

Надя Дорофєєва

Нова дружина Кацуріна Надя Дорофєєва ховає живіт під балахонами
Зірки, які ходили наліво: Надя Дорофєєва

Історія розлучення Наді Дорофєєвої і Володимира Дантеса на слуху у публіки вже більше ніж рік. У березні 2022 року подружжя заявили, що більше не разом, мовляв, через відсутність почуттів. Там вже через місяць стало відомо, що причина в іншому. Дорофєєва зрадила Дантесу з другом сім’ї Михайлом Кацуріним. Більше того, Кацурін заради Наді покинув свою дружину та двох дітей. Та варто відзначити, що у цієї парочки була не скороминуща інтрижка. Їхні стосунки переросли у щось серйозне, а нещодавно пара офіційно одружилася.

Ольга Сумська

Українська дива Ольга Сумська
Зірки, які ходили наліво: Ольга Сумська

Про любовні походеньки Ольги Сумської публіка добре знає та і сама акторка це не приховує. Колись Ольга зрадила своєму першому чоловіку Євгену Паперному з молодим актором Віталієм Борисюком. Ба більше, Паперний спіймав свою невірну дружину на гарячому. Тоді та історія супроводжувалась гучним скандалом, але закінчилась хеппі ендом. Ольга вийшла заміж за свого коханця Віталія Борисюка і вже 27 років щаслива з ним у шлюбі.

Надія Матвєєва

Зірки, які ходили наліво: Надія Матвєєва

Ведуча “Все буде добре” Надія Матвєєва двічі була в офіційному шлюбі. Телеведуча мало говорить про свої минулі шлюби, але одного разу зізналася, що стикалася зі зрадами у подружньому житті. За словами Наді, зраджувала і вона і зраджували їй.

До слова, зараз Матвєєва будує стосунки з чоловіком, який молодший від неї аж на 20 років.

Лілія Ребрик

Лілія Ребрик поділилась фото з святкування іменин
Зірки, які ходили наліво: Лілія Ребрик

Відома українська акторка і телеведуча Лілія Ребрик знаходиться у щасливому шлюбі з хореографом Андрієм Диким. Та коли у них зав’язався роман, і Лілія і Андрій були у стосунках з іншими людьми. Спочатку вони зраджували своїм половинкам, але потім вирішили покинути попередні стосунки і почати будувати власну історію кохання.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.