Десь заплакав Остапчук і Позитив: Боржемська, Єфросиніна, Саніна і Оля Полякова почуваються на 10 з 10

Нещодавно на YouTube-шоу Володимира Остапчука "Мекнув - питайте" розгорівся скандал через обговорення ведучим та його гостями Позитивом і Богданом Буше жінок.

Телеведучий Володимир Остапчук, співак Позитив і блогер та новий співведучий Лесі Нікітюк Богдан Буше в шоу “Мекнув – питайте” обговорювали своє ставлення до жіночої краси та стосунків з жінками. Чоловіки відповідали на питання глядачів та мали необережність заявити, що дівчата без депіляції не можуть бути 10 з 10 і що має сенс тільки щоб “рослинністю” усіх зігріти.

Маша Єфросиніна, Марина Боржемська та інші зірки відповіли Остапчуку і Позитиву на бодішеймінг
Маша Єфросиніна, Марина Боржемська та інші зірки відповіли Остапчуку і Позитиву на бодішеймінг

Після цього користувачі Мережі обурилися сказаним, а також проти бодішеймінгу виступили популярні українські зірки-красуні.

Маша Єфросиніна

Відома телеведуча Маша Єфросиніна в своєму Інстаграм-блозі виставила нове ранкове фото без макіяжу та укладки і своїм прикладом надихнула всіх інших жінок любити себе будь-якими:

Як хочу, так і виглядаю… А не так, як маю виглядати на чиюсь думку. Для себе, дівчата, кожна з нас і є 10 з 10. І була б завжди, якби не вилупки, які все наше життя вважають за потрібне вказувати на те, що щось в нас не так

Оля Полякова

Співачка Оля Полякова, яка є близькою подругою Маші Єфросиніної, зробила репост її публікації в своїх сторіс і тим самим присоромила Остапчука та його гостей за свої необережні висловлювання.

Маша Єфросиніна, Марина Боржемська та інші зірки відповіли Остапчуку і Позитиву на бодішеймінг
Маша Єфросиніна, Марина Боржемська та інші зірки відповіли Остапчуку і Позитиву на бодішеймінг

Марина Боржемська

Фітнес-тренерка Марина Боржемська також закликає жіночу частину своєї аудиторії не звертати увагу на чиюсь думку:

Ми всі 10/10, дівчата! Кожна з вас. Кожна з нас. Любіть себе для себе. Худніть та набирайте вагу лише для себе. І ніхто не може нам казати, як виглядати, голитися, стригтися та яким кольором фарбувати нігті

Юлія Саніна

Співачка Юлія Саніна не залишилась в стороні цього флешмобу та написала:

Відчувай себе завжди на 10 з 10-ти. Байдуже, що скажуть інші

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?