Онук Софії Ротару Євдокименко після скандальної втечі за кордон звернувся до своєї бабусі: вдячний за допомогу

Онук відомої української співачки Софії Ротару вийшов на зв'язок зі своїми підписниками. Зірковий нащадок чи не вперше після незаконного виїзду звернувся до своєї бабусі

Відома українська співачка Софія Ротару у шлюбі зі своїм чоловіком Анатолієм Євдокименком стала мамою сина Руслана. Знаменитість виховала нащадка з усією любов’ю та теплом, а той подарував своїй мамі двох онуків. Нині легендарна артистка є бабусею онуки Софії та онука Анатолія. Вони нині живуть за кордоном та не так часто виходять на зв’язок із громадськістю.

Втім, онук Софії Ротару, названий на честь дідуся, нещодавно публічно звернувся до своєї бабусі. У день її народження знаменитість опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм звернення до рідної людини. Анатолій Євдокименко показав архівну фотографію з Софією Ротару, на якій вона зображена молодою, а він – зовсім маленьким.

Онук Софії Ротару привітав свою бабусю з днем її народження
Онук Софії Ротару привітав свою бабусю з днем її народження

Опублікована Анатолієм Євдокименком фотографія була зроблена багато років тому у мальовничому полі. На світлині видно, як маленький онук відомої української співачки дарує їй маленький букет польових квітів. Зірковий онук, ймовірно, таким чином висловлює своїй бабусі вдячність та демонструє любов до неї.

В описі до привітання Анатолій Євдокименко був небагатослівним і лише залишив короткий напис – “З днем народження”. Крім того, зірковий онук залишив відмітку профілю своєї бабусі в соціальній мережі Інстаграм, аби вона точно отримала повідомлення про привітання від онука.

Анатолій Євдокименко публічно звернувся до бабусі після втечі за кордон
Анатолій Євдокименко публічно звернувся до бабусі після втечі за кордон

Нагадаємо, що родина Софії Ротару на початку повномасштабної війни втрапила у гучний скандал. Син артистки Руслан Євдокименко разом з онуком Ротару Анатолієм намагались незаконно перетнути кордон України у Вінницькій області. Тоді їх було затримано, а місцева прокуратура повідомила, що організатором махінації виявився громадянин Молдови, який отримав від кожного з учасників по 2 тисячі доларів. Пізніше скандал притих, але з часом з’ясувалось, що онукові Ротару таки вдалось виїхати за межі України. Нині він живе в Європі.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?