“Шампанські очі”: батьки Кузьми Скрябіна готують музичний фестиваль до 55-річчя покійного артиста

Цьогорічний фестиваль "Шампанські очі", присвячений Кузьмі Скрябіну, є особливим. Його не має вже 8 років, але він завжди з нами та співає на небесах

Кузьма Скрябін залишиться в серцях друзів, колег та шанувальників не просто геніальним музикантом. Він завжди говорив правду, боровся за свої ідеали. Його творчість і сьогодні можна почути по радіо, на телебаченні, на концертах.

Батьки Кузьми Скрябіна прийняла для себе рішення створити фестиваль “Шампанські очі” ще три роки тому. Але цьогорічне святкування має особливе значення. Адже саме у 2023 році Кузьма мав би святкувати свій ювілей – 55 років.

Кузьма Скрябін
Кузьма Скрябін

Фестиваль пам’яті Андрія Кузьменка

Саме цього року планується провести фестиваль в трьох містах України. Спочатку святкування відбудеться в рідному місті співака – у Львові, 17 серпня. Адже саме тут він починав свою творчу кар’єру. Потім “Шампанські очі” будуть запалювати в Києві – 19 серпня, а уже потім в Одесі – 22 серпня.

Фестиваль Шампанські очі
Фестиваль Шампанські очі

На сцені фестивалю виступатимуть найкращі друзі – колеги Кузьми, які пам’ятають та шанують його. Ірина Білик, Олександр Пономарьова, Наталія Могилевська, Тарас Тополя та інші українські зірки будуть співати відомі хіти гурту.

Любов шанувальників гурту “Скрябін” Андрій завоював своєю простотою та щирістю. Про нього часто говорили: “Свій в дошку!”

“Кумир для мільйонів, символ епохи, але водночас простий і свій чувак для кожного!”

Кузьма Скрябін
Кузьма Скрябін

Потрібно зазначити, що у 2020 році Президент України Володимир Зеленський нагородив Андрія Кузьменка званням Героя України посмертно.

Нагадаємо, що не стало співака у 2015 році. Він попав в страшне ДТП, подробиці якого і досі викликають багато питань. Адже, в останні дні свого життя, Андрій Кузьменко активно критикував українську владу та гнівно висловлювався в сторону багатьох політиків. У артиста залишились дружина та донька Барбара, яка виросла такою же впевненою та щирою, як і її батько.

Схожі статті

Кінець шаленого кохання: Тарас Цимбалюк поділився з Машею Єфросиніною історією стосунків зі своїми жінками

Після гучних ролей у популярних стрічках молодого українського актора стали вважати секс-символом вітчизняного кінематографа. Відтоді глядацька увага прикута до його особистого життя.

В цієї страви самі переваги: чудовий рецепт вечері з будь-якого м’яса й картоплі ви станете готувати щодня

Якщо ви любите смажене м'ясо та смажену картоплю, то вам точно сюди, бо в цій страві поєднані обоє. Крім того, ця страва, можна сказати, універсальна, тому що приготувати її можна з будь-якого м'яса.

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.