Вайкуле пояснила, чому Пугачова не заспівала на її фестивалі: “Якби запропонувала 1 млн, вона б не виступила”

Відома латвійська співачка Лайма Вайкуле пояснила, чому насправді її хороша подруга Алла Пугачова не виступила на її фестивалі в Юрмалі. Відповідь на питання виявилась цікавою

Лайма Вайкуле, відома латвійська співачка, щороку проводить власний фестиваль у прекрасному місті Юрмала. Вперше концерти в рамках заходу артистки пройшли 2015 року, а відтоді щороку музиканти з різних куточків світу збираються на батьківщині зірки, аби розважити людей і розважитись самим. Цьогоріч фестиваль Лайми Вайкуле тривав з 28 по 30 липня, а ось частина коштів із заходу буде направлена на допомогу дітям, які постраждали внаслідок ворожих дій російської армії.

У перший день фестивалю Лайми Вайкуле на заході виступила низка відомих українських артистів, серед яких опинились і Полякова, і Барських, і Вєрка Сердючка, і Буткевич та навіть Alekseev. Крім того, у рамках концерту виступало й чимало артистів з інших країн. Втім, серед запрошених зірок не опинилось хорошої подруги латвійської співачки Алли Пугачової.

Алла Пугачова не виступила на концерті своєї хорошої подруги Лайми Вайкуле
Алла Пугачова не виступила на концерті своєї хорошої подруги Лайми Вайкуле

У мережі ходило багато чуток стосовно причин, чому Алла Пугачова вирішила не виступати на концерті своєї колеги. Зокрема, публіка обговорювала таку ймовірність, що Примадонна поставила занадто велику ціну за свій виступ – 200 тисяч євро. У новому випуску шоу на YouTube-каналі “І грянув Грем” Лайма Вайкуле пояснила, що стало причиною того, що Алла Борисівна не з’явилась на сцені її фестивалю.

За словами артистки, вона навіть не розмовляла зі своєю подругою про її виступ на фестивалі. За словами Лайми Вайкуле, Алла Пугачова давно зробила свій вибір – вона завершила кар’єру та відмовилась від сцени на користь своїх дітей і коханого чоловіка. Лайма Вайкуле заявила, що Примадонна наразі є абсолютно щасливою.

“Якби я їй запропонувала 1 млн, вона б не виступила. Тому пуста розмова. Я не пропонувала, вона не просила”, – пояснила у коментарі для громадськості відома латвійська співачка Лайма Вайкуле.

Лайма Вайкуле пояснила, чому Алла Пугачова не виступила на її фестивалі
Лайма Вайкуле пояснила, чому Алла Пугачова не виступила на її фестивалі

Варто зазначити, що Примадонна все-таки приїхала в Юрмалу та навідалась на фестиваль своєї колеги. Знаменитість вирушила на концерт разом із чоловіком Максимом Галкіним, який заспівав із Вайкуле пісню латвійською мовою.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.