Багаті та щасливі: скільки потрібно популярному шеф-кухарю Євгену Клопотенко на місяць життя в Києві

Євген Клопотенко, після участі в шоу «МастерШеф», кардинально змінив своє життя. Зараз він популярний шеф-кухар, ресторатор та медійна особа

До певного часу Євген Клопотенко жив зі своїми батьками та мав досить невелику зарплатню в 6 тисяч гривень. Але цих коштів йому абсолютно вистачало для комфортного життя в Києві.

Наразі все кардинально змінилось. Успішність, зайнятість, висока зарплатня – все це мотивувало Євгена переглянути своє життя.

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко

Євген Клопотенко здивував своїми місячними витратами

На днях кулінар признався, що в нього є особистий водій та асистент.

“Комфортне життя – це ж таке… Щоб квартира у мене була. Квартиру я орендую – 20 тисяч. Я собі взяв водія, щоб робити більше роботи, щоб заробляти більше грошей. Водій коштує ще десь 30 тисяч гривень”

Серед постійних витрат шеф-кухаря є допомога батькам. Вони у свій час вливали в сина кошти, тому настав час відповісти їй вдячністю та підтримувати на старості. Враховуючи, що у Євгена є популярний ресторан у Львові, він декілька раз на місяць повинен там бувати. А це відповідно витрати на бензин. Також Клопотенко витрачає кошти на оновлення гардероба. У нього є певний особистий стиль, який потрібно підтримувати.

Шеф-кухар Євген Клопотенко
Шеф-кухар Євген Клопотенко

В середньому на один місяць Євген витрачає 160 тисяч гривень.

“Просто я інвестую. Я беру гроші, віддаю людям, щоб люди заробляли, робили мою роботу.  Я за рахунок цього можу більше робити речей і більше потім заробляти, якось так”

Він не вважає себе марнотратом, адже за його логікою – чим більше витрачаєш, тим більше отримуєш.

Потрібно підмітити, що у 2017 році команда Євгена Клопотенка отримала грант від Фундації Ашан. Вони створили рецепт страв, які підходять для повноцінного харчування дітей в освітніх закладах. І ос уже в грудні 2018 року Державна служба України питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів дозволила запроваджувати меню Клопотенка в шкільні заклади.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва