Цибульська різко відреагувала на слова Олега Скрипки про фемінізм: “Моє золоте закладено батьками з дитинства”

Оля Цибульська подякувала батькам за правильне виховання та можливість насолоджуватись життям, собою та вмінням відстоювати особисту думку попри все

Відома українська співачка, Оля Цибульська, завжди вирізнялась своєю позицією про те, що щаслива жінка – це не просто мати та господиня. Щаслива жінка – це реалізована жінка, задоволена своїм життям.

Тому Оля Цибульська не змогла пройти осторонь висловів Олега Скрипки та записала до співака особисте звернення, в тому самому інстаграмі, де, за словами артиста, живуть неправильні жінки.

Оля Цибульська звернулась до Олега Скрипки
Оля Цибульська звернулась до Олега Скрипки

 

На думку Оля, фемінізм – це дещо інше, ніж неповага до представників сильної статі. Адже жінки не зобов’язані доглядати, готувати їсти чи прасувати одяг своєму чоловікові.

“Ієрархії за гендером в нормальному суспільстві не існує”

Жінка має повне право бути тим, ким вона хоча. Будувати кар’єру чи поринути в сімейні клопоти, захищати країну чи бути чайлдфрі – це особисте рішення дорослої людини. І нав’язувати стереотипи “жінки біля плити” не можливо в сучасному світі.

Олег Скрипка отримав особисте звернення від Олі Цибульської

Олег Скрипка отримав особисте звернення від Олі Цибульської
Олег Скрипка отримав особисте звернення від Олі Цибульської

Нагадаємо, що раніше Олег Скрипка, в одному зі своїх інтерв’ю, не дуже красиво висловився про українських жінок. Він вихвалявся своєю дружиною, яку батьки змогли виховати традиційною господинею. А ось деякі українські жінки, за словами Скрипки, дуже феміністично налаштовані. І справа в поганому виховані та впливу європейських стандартів.

“І оце погане виховання жінок, у світі воно панує. І в Україні оці інстасамки – це погане виховання жінок. Вони просто невиховані. Але не всі. Одна золота жінка – вона на дні. Її треба дістати та сказати: українська жінка – це вона”

Такі слова Олега Скрипки обурили й інших прихильників зірки, негативні коментарі та критика посипались на співака.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?