Катерина Репяхова розповіла, як проплакала весь концерт Тіни Кароль: до сліз довів чоловік Віктор Павлік

Молода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова пригадала драматичний момент їх стосунків, коли вони були на межі розставання. Через це весь концерт Тіни Кароль, на який прийшла Катя, вона проплакала.

Віктор Павлік і Катерина Репяхова одружились в 2020 році після кількох років серйозних стосунків. Катя стала розлучницею в родині співака та його третьої дружини Лариси Созаєвої, однак дівчина впевнена, що це не її провина, адже просто так взяти і увести чоловіка з сім’ї неможливо.

Репяхова була фанаткою Віктора Павліка з дитинства. З його творчістю вона познайомилася ще у шкільному віці, коли разом з мамою їздила в санаторій в Трускавець і артист там виступав. Дівчинці навіть вдалось зробити фото зі своїм майбутнім чоловіком.

Незважаючи на велику різницю у віці, Катерина кохає Віктора і не звертає увагу на критику публіки, адже вона молодша за співака на 29 років. Більше того, вона народила від зіркового чоловіка сина, якому виповнилось вже 2 роки.

Катерина Репяхова розповіла, як проплакала весь концерт Тіни Кароль через Віктора Павліка
Катерина Репяхова розповіла, як проплакала весь концерт Тіни Кароль через Віктора Павліка

У своєму Інстаграм-блозі Репяхова часто ділиться сімейними новинами та відповідає на питання підписників. На цей раз фанати попросили Катю розповісти про улюблені місця в Черкасах, але як виявилось, з цим містом у неї пов’язані сумні спогади з особистого життя:

В Черкасах я вперше побувала з Дімою. Його майстер-клас проходив в кінотеатрі (назву не пам’ятаю). Також в Черкасах люблю кафе “Паприка” і стейки там. Також в Черкасах ми завжди зупиняємось в оптімі. Ще дуже люблю Олю Дерзьку (організатор подій в Черкасах). А ще ми розходились з Віктором Павліком, коли я була в Черкасах на концерті Тіни Кароль. Слухала пісню “Выше облаков” і думала, що це про нас і що це дійсно кінець нашій історії, сильно плакала. Весь концерт

, – поділилася Катерина.

Катерина Репяхова розповіла, як проплакала весь концерт Тіни Кароль через Віктора Павліка
Катерина Репяхова розповіла, як проплакала весь концерт Тіни Кароль через Віктора Павліка

До Віктора Павліка Репяхова перебувала в інших серйозних стосунках з однолітком. Вони тривали 5 років зі школи до 1 курсу університету.

Схожі статті

В цієї страви самі переваги: чудовий рецепт вечері з будь-якого м’яса й картоплі ви станете готувати щодня

Якщо ви любите смажене м'ясо та смажену картоплю, то вам точно сюди, бо в цій страві поєднані обоє. Крім того, ця страва, можна сказати, універсальна, тому що приготувати її можна з будь-якого м'яса.

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.