Як фронтвумен ONUKA перетворилась з чайлдфрі на маму двох дітей: приголомшлива історія довжиною у три роки

Наталія Жижченко, фронтвумен популярного українського гурту ONUKA розповіла про своє материнство та народження молодшої дитини. Раніше зірка називала себе чайлдфрі

Відома українська співачка Наталія Жижченко, яка прославилась завдяки творчій діяльності у складі гурту ONUKA, у новому інтерв’ю розповіла про важливу частину свого життя. Артистка, яка раніше вважала себе чайлдфрі та навіть не уявляла про народження принаймні однієї дитини, сьогодні зі своїм чоловіком виховує двох нащадків.

ONUKA розповіла про материнство

У розмові з відомим українським журналістом і блогером Дмитром Гордоном Наталія Жижченко поділилась, що її донька з’явилась на світ дещо раніше прогнозованого лікарями терміну. Знаменитість пригадала цікаву історію про те, як її дитина почала народжуватись тільки після того, як її мама з колегами завершили працювати над альбомом.

Фронтвумен гурту ONUKA Наталія Жижченко розповіла про другі пологи
Фронтвумен гурту ONUKA Наталія Жижченко розповіла про другі пологи

Пригадуючи цю історію, Наталія Жижченко з гурту ONUKA зізналась, що її донька “чудово успадкувала таймінг”. Знаменитість розповіла, що напередодні пологів вона з командою якраз працювала над написанням пісень з нового альбому. Тоді її донька, хоч і з’явилась на світ передчасно, почекала, поки її зіркова мама завантажить кожен трек.

Разом з тим, пожартувала Наталія Жижченко з гурту ONUKA, хоча в її доньки все добре з часовими рамками, зовнішністю вона вдалась точно не в неї. Артистка зізналась, що її новонароджене маля виявилось дуже схожим на свого тата, а що стосується зовнішніх рис мами, то дівчинка – її повний антипод, адже в неї смаглява шкіра та темне волосся.

Раніше відома співачка з ONUKA Наталія Жижченко називала себе чайлдфрі
Раніше відома співачка з ONUKA Наталія Жижченко називала себе чайлдфрі

Варто нагадати, що лише декілька років тому знаменитість була впевнена, що ніколи не стане мамою. За особистим зізнанням, вона не те щоб не планувала вагітність, навіть не уявляла себе в цій ролі. Втім, додала Жижченко, все у цьому світі стається не просто так, тому тепер вона – мама двох чудових дітей.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва