“Це потрібно”: Горбунов відповів, чому 20-річний син Осадчої живе у США і ще не бував у військкоматі в Україні

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов відповів на запитання про старшого сина своєї дружини Катерини Осадчої. За словами знаменитості, є причини, чому юнак не повертається в Україну

Юрій Горбунов у нещодавньому інтерв’ю для Аліни Доротюк відповів на чимало питань, які вже давно цікавили публіку. Зокрема, знаменитість висловився про старшого сина своєї дружини Катерини Осадчої, якого вона народила у шлюбі з першим чоловіком. Нині юнак живе та навчається за кордоном, через що до зіркового подружжя було чимало питань.

Чимало користувачів мережі серйозно обурювалися через те, що 20-річний хлопець у часи повномасштабної війни не перебуває на території рідної країни та не йде боронити Батьківщину на фронт. Юрій Горбунов вирішив розставити всі крапки над “і” та пояснити, в чому причина їхнього з дружиною рішення.

Відома українська телеведуча Катерина Осадча та її старший син Ілля
Відома українська телеведуча Катерина Осадча та її старший син Ілля

Журналістка Аліна Доротюк поцікавилась у свого гостя, як він ставиться до закидів щодо свого названого сина. Юрій Горбунов зазначив, що українці під час повномасштабної війни чомусь постійно намагаються звинуватити інших у всьому. Знаменитість зауважив, що син Катерини Осадчої за кордоном не просто відсиджується, а здобуває освіту.

“Комусь тригерить, а комусь це потрібно, хтось цим займається і хтось це роздмухує”, – прокоментував ситуацію відомий український шоумен і ведучий.

Крім того, додав знаменитість, він впевнений, що підтримують хейт “втомлені люди”. Втім, Юрій Горбунов часто бачить, як спочатку люди починають скандал, а вже наступного дня починають вибачатись за свої різкі слова та дії.

Юрій Горбунов висловився про сина Катерини Осадчої, який перебуває за кордоном
Юрій Горбунов висловився про сина Катерини Осадчої, який перебуває за кордоном

Сам Юрій Горбунов, за особистим зізнанням, давно перебуває на військовому обліку. Разом з тим, він впевнений, що користі від нього набагато більше саме в тилу. Втім, зазначив Горбунов, якщо з’явиться потреба, не буде шукати способів уникнути фронту.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?