Сергій Жадан та його жінки: Світлана Олешко, Ірина Куціна та Христина Соловій. Кому належить серце письменника

Письменник, поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки" Сергій Жадан відзначив своє 49-річчя. Харизматичний чоловік, що покорив серця мільйонів жінок.

Особисте життя Сергія Жадана останнім часом цікавить багатьох. Адже чоловікові приписують роман зі співачкою Христиною Соловій. До дівчини у Жадана було декілька бурхливих романів та болісних розлучень. З кожних відносин Сергій отримував натхнення для написання своїх творів.

Сергій Жадан та Світлана Олешко

Світлана Олешко
Світлана Олешко

Першою дружиною поета була режисера харківського театру. Вони прожили понад 12 років та мають спільного сина Івана, якому наразі 27 років. У своєму театрі Світлана ставила спектаклі Жадана, та з захватом повідомляє, що любить читати книжки колишнього чоловіка. У пари залишились теплі та дружні стосунки.

Сергій Жадан та Ірина Куціна

Сергій Жадан та Ірина Куціна
Сергій Жадан та Ірина Куціна

Знайомство майбутньої пари відбулось у харківському видавництві “Фоліо”. Якраз там Ірина працювала. Дівчина не є публічною особою, тому знайти її фотографії та дізнатися про її життя з соціальних мереж просто неможливо. Наразі лише відомо, що Ірина Куціна займається Благодійним фондом Сергія Жадана, є керівником організації. В шлюбі в закоханих народилась донечка Марія. У 2023 році Ірина та Сергій Жадан подали заяву до Личаківського районного суду Львова та отримали розлучення. Справу оформили буквально за два місяці. В заяві було вказано, що Ірина та Сергій вже досить довго не живуть сімейним життям та не ведуть спільний побут.

Сергій Жадан та Христина Соловій

Сергій Жадана та Христина Соловій
Сергій Жадан та Христина Соловій

Весною цього року українську співачку Христину Соловій помітили разом з поетом. Вони прогулювались в парку та мило тримались за руки. Відео на пісню Христини Соловій “Юність” лише розпалило чутки про роман. Адже Сергій зі співачкою зіграли закоханих і навіть цілувались.

Сергій Жадана та Христина Соловій
Сергій Жадана та Христина Соловій

Поки що не має офіційних підтверджень чи спростувань наявності стосунків в українських зірок. Сказати, що серце Сергія Жадана наразі вільне теж не можливо. Але, дивлячись на його твори, одразу стає зрозуміло, що кохання наповнює поета та дає йому натхнення створювати свої нові шедеври.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?