Злата Огнєвіч поставила колишнього Задворного на місце: “Їду на зустріч з найпрекраснішим чоловіком у світі”

Злата Огнєвіч тепер має новий статус. Вона офіційно стала тіткою. Рідна сестра зірки Юлія народила хлопчика, якого назвали Марк. Малюк та молода мама почувають себе добре

Українська співачка, між записуванням нових пісень та зйомками кліпів, викроїла час для своїх рідних. Так, прихильники Злати Огнєвіч побачили щасливу новоспечену тітку, котра поспішала на знайомство зі своїм племінником.
У співачки є рідна сестра Юлія. І ось на днях в неї народився хлопчик. Батьки одразу вирішили назвати його Марк.

Злата Огнєвич зустрілась з новонародженим племінником

На сторінці в інстаграм Злата Огнєвіч виставила милу сторіс, де вона поспішає на перше знайомство з малюком. В співачки в руках ніжний букет рожевих троянд, а очі просто випромінюють безмежне щастя.

Злата Огнєвич зустрілась з новонародженим племінником
Злата Огнєвич зустрілась з новонародженим племінником

“Це не мій букет, це я їду на зустріч з найпрекраснішим чоловіком у світі, на ім’я Марк”

Злата має досить теплі стосунки зі своєю сестрою Юлією. Вони часто зустрічаються та проводять час разом, хвилюються та турбуються одна про одну. Саме тому народження дитини для Злати настільки важлива подія.
Огнєвіч досить сильно хвилювалась перед зустріччю зі своїм новонародженим племінником. Вона ще не тримала на руках таких крихіток. Адже в їх родині це перший малюк.

Злата Огнєвич зустрілась з новонародженим племінником
Злата Огнєвич зустрілась з новонародженим племінником

“Боже, я така щаслива, це якійсь абсолютно нові відчуття, почуття, емоції”

Своїм прихильникам Злата Огнєвіч малюка не показала. Обов’язково зробить фото, коли батьки Марка їй дозволять. А поки вирішила зробити огляд на “Пакунок малюка”, який держава дає породіллям. Злата здивована багатим наповненням, та кількістю одягу та іграшок для дітей.


Потрібно нагадати, що українська співачка два роки тому була героїнею проєкту “Холостячка-2”. За її серце боролись найкращі чоловіки країни. Але розчулити красуню зміг лише один – Андрій Задворний. І саме сестра Юлія допомагала дівчині виходити з депресії після болісного розставання з коханим.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.