“Син в Києві, доньки в Празі”: Марічка Падалко розповіла, чому розділила дітей по різних країнах

На днях популярна українська телеведуча Марічка Падалко прийняла участь в конференції, яку організувало Міністерство Освіти та Науки України, разом з UNICEF

Марічка Падалка не лише популярна телеведуча, але перед усім багатодітна мама. В неї троє діток. Син, майбутній випускник, та двоє донечок. Як запрошена гостя жінка вирішила привернути увагу до дітей-підлітків, як будуть повертатись в Україну та наступного навчального року знову іти в наші школи.

Марічка Падалко розповіла про своїх дітей

Марічка Падалко розповіла про своїх дітей
Марічка Падалко розповіла про своїх дітей

Для неї дана тематика досить актуальна. Адже дві донечки наразі перебувають в Празі та будуть відвідувати навчальні заклади саме там. Багато діток, які наразі перебувають за кордоном, мають бажання повернутись в рідні стіни, до знайомих вчителів та до свого оточення.

“І я ще не зустріла жодного, принаймні в Києві, хто б сумував, що повернувся. Найчастіше таких зустрічала з Німеччини. Можливо, у вас інший досвід”

За словами Марічки, літо 2024 року стане бумом для школярів різного віку, які все ж таки повернуться в рідні школи. І тому потрібно робити все можливе для того, щоб зустріти нових учнів.

Також вона відмітила, що жодних питань щодо вступної кампанії в 2024 році на законодавчому рівні не приймалось. Тому рекомендує батькам випускників не звертати увагу на різні публікації в інтернеті, а лише чекати офіційної інформації.

Марічка Падалко розповіла про своїх дітей
Марічка Падалко розповіла про своїх дітей

Зазначимо, що доньки української телеведучої Марічки Падалко ще на початку весни 2022 року виїхали до Праги та продовжують жити там і далі. Батьки спілкуються з ними виключно через соціальні мережі та відео дзвінки. А ось син телезірки закінчувати 11 клас збирається в рідному місті.

В цілому Марічка Падалка була задоволена конференцією та з радістю прийме запрошення і наступного разу.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.