З Горняк було нуль, а з Полтавською одразу двоє: нова дружина Остапчука заявила, що хоче народити йому дітей

Володимир Остапчук вже не приховує, що будує сімейне життя з молодою журналісткою і блогеркою Катериною Полтавською. Пара вже задумується над дітьми.

Телеведучий Володимир Остапчук в 2022 році вдруге розлучився, його дружиною була нотаріус Христина Горняк, з якою вони будували спільний будинок, однак навіть не встигли пожити в ньому разом, оскільки розлучилися ще до закінчення ремонту в ньому. Тепер шоумен планує своє життя там разом з новою коханою, 23-річною блогеркою і журналісткою Катериною Полтавською. Майбутня пара познайомилась в Мережі, Instagram заблокував його сторінку, а Катя допомогла Володимиру її відновити.

Полтавська розповідала, що після першого побачення думала, що не погодиться зустрітися з Остапчуком ще раз, тому що боялась його публічності, але на рівні почуттів вона одразу зрозуміла, що це її людина і незважаючи на сумніви відповіла йому взаємністю.

Катерина Полтавська знайшла шлях до серця Володимира Остапчука
Дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська зізналася, скількох дітей йому народить

Зараз Катерину і Володимира вважають одруженими, на руці дівчини вже є каблучка на безіменному пальці і вони обирають меблі в будинок, який телеведучий будував у другому шлюбі.

В своєму Інстаграм-блозі Полтавська часто показує спільні фото і відео з зірковим коханим, а також спілкується з підписниками і відповідає на питання. На цей раз дружину Остапчука попросили поділитися її мрією.

Катя опублікувала відео, на якому молода пара разом з маленькою донечкою гуляють на природі і уточнила:

Тільки щоб дітей двоє було

Дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська зізналася, скількох дітей йому народить
Дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська зізналася, скількох дітей йому народить

Нагадаємо, Христина Горняк заявляла, що Володимир Остапчук не йде на перемовини та мирне врегулювання питання щодо права власності над їх спільним будинком. Колишня дружина телеведучого навіть публічно зверталася до Полтавської, щоб вона не поспішала там облаштовуватися, бо жити доведеться втрьох. Христина збирається юридично довести свою правоту, однак шоумен ситуацію не коментує, викликаючи ще більше питань у публіки.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?