Настя Коротка відпочиває під пальмами з сином та незнайомим чоловіком: Андрія Бєднякова поряд ніде не видно

Настя Коротка перебувала з дітьми в Америці півтора року і лише недавно повернулася до чоловіка Андрія Бєднякова в Україну. Та на відпочинок, судячи з фотозвітів, знаменитість відбула без благовірного.

Настя Коротка поділилася з підписниками в Інстаграмі купою світлин із відпочинку. В якому саме місці перебуває, знаменитість не уточнила. Натомість похвалилася світлинами та відео, де можна побачити гарні гірські пейзажі й смереки. Можливо, дружина Бєднякова перебуває саме в Карпатах?

До речі, глава родини Андрій Бєдняков нині курсує українськими містами з моновиставою “Кому ти там потрібен”, збирає аншлаги й заробляє кошти, щоб дружина з синочком Остапчиком могла відтягнутися за повною програмою.

Побачивши світлину Насті в басейні, чоловік залишився вдоволеним, що у дружини все гаразд – відпочиває і дихає чистим гірським повітрям. Та Коротка, схоже, не лише гарними краєвидами милується. Вона ще й світлини з чоловіком з міцним торсом робить, заспокоюючи Андрія:

“Он з подружкою зустрілася”.

Віднайшла відпочивальниця в цьому дивному ландшафті й пальми. Щоправда, лише на балконі свого номера, в горщику. А з маленькою дитиною відпочинок зазвичай перетворюється на суцільний головний біль. Синочок, схоже, пішов характером у маму: коли хоче плакати, починає танцювати.

Настя не приховує звичайних материнських буднів, весело розповідаючи про заср*ний балкон та засц*ну спідницю. На що фоловери Короткої відповіли “ржачними” смайлами.

А коли молодичка вибирається врешті на прогулянку до гарного гірського водоспаду, ледве встигає сфотографуватися в чистому одязі. Тут же до матусі поспішає Остап, а значить, “шок-контенту” настав кінець.

До речі, Настя позує біля статуї Будди. Хтось бачив щось подібне в Карпатах? Чи все-таки Настя з дітьми знову виїхала за межі України?

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?