Наталія Мосейчук показала, як зустріла в Юрмалі Галкіна і Пугачову: зірки не захотіли давати інтерв’ю

Відома українська телеведуча Наталія Мосейчук провела декілька днів в Юрмалі, де записувала інтерв'ю зі співачкою Лаймою Вайкуле. Саме там журналістка випадково зустріла зіркове подружжя Аллу Пугачову і Максима Галкіна.

Нещодавно відома українська телеведуча і журналістка Наталія Мосейчук відвідала місто в Литві Юрмалу. Там вона записала інтерв’ю зі співачкою Лаймою Вайкуле, яке зовсім скоро вийде на YouTube-каналі “Мосейчук+”.

Під час роботи Мосейчук випадково зустріла просто на вулиці зіркове подружжя Максима Галкіна, Аллу Пугачову і їхнього сина Гаррі. Про це телеведуча розповіла у анонсі до інтерв’ю з Вайкуле.

Ми їдемо повз кафе, там сидить жінка з дитиною серед інших відвідувачів. Дівчинка дуже красива, світле волосся. Їдять морозиво. Я кажу: “О, дівчинка схожа на Лізу Пугачової і Галкіна. Ми виходимо з машини, виймаємо техніку і раптом іде Алла Борисівна, Масим Галкін з сином. І тут у нас пазли склалися.

, – пригадує Мосейчук.

Наталія Мосейчук показала, як зустріла в Юрмалі Галкіна і Пугачову
Наталія Мосейчук показала, як зустріла в Юрмалі Галкіна і Пугачову

Наталія розповіла, що підійшла до зіркового подружжя і попросила у них дати їй інтерв’ю. Максим Галкін і Пугачова були ввічливими, але сказали, що наразі інтерв’ю вони не дають. Та почувши, що Мосейчук з України, подружжя пообіцяли подумати.

Галкін і Пугачова не дуже хотіли спілкуватися на камеру, тому намагалися швидше піти, побачивши оператора, який їх знімав.

Наталія Мосейчук показала, як зустріла в Юрмалі Галкіна і Пугачову
Наталія Мосейчук показала, як зустріла в Юрмалі Галкіна і Пугачову

Сама Наталія запевнила, що з великою повагою ставиться до Галкіна і Пугачової, адже вони відкрито виступили проти війни і виїхали з росії ще в лютому 2022 року. За словами Мосейчук, у подружжя зараз непрості часи, адже вони отримують багато хейту в свій бік. Незважаючи на це, Галкін і Пугачова продовжують притримуватись своєї позиції.

Нагадаємо, Максима Галкін з Аллою Пугачовою і дітьми виїхали з росії в Ізраїль ще у лютому 2022 року. Зіркове подружжя відкрито виступають проти війни в Україні і засуджують дії російської влади. Цікаво, що Максима Галкіна навіть визнали іноагентом росії. Начебто він отримує якісь кошти від України за те, що виступає проти війни. Та сам Галкін зі свого нового статусу лише посміявся і запевнив, що його честь та совість не продаються.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва