Син Марічки Падалко відновлює Київщину, яку у 2022 році звільняв його батько Єгор Соболєв: патріот росте

У народі кажуть: "Який дуб, такий й тин. Який батько, такий й син". Ця приказка про тих синів та доньок, чиї батьки сьогодні закрили собою країну, а діти намагаються своїми справами бути гідними їх.

Зіркова телеведуча має всі підстави пишатися не тільки своїм чоловіком, який у лиху годину залишив справу свого життя — журналістику та став на захист України у перші ж дні, але й своїм старшим сином Михайлом.

Зараз хлопцю 16 років. Він знаходиться поряд з мамою в той час, як молодші сестри перебувають за кордоном.

Відомо, що хлопець навчається останній рік в одній з київських шкіл, захоплюється футболом і, навіть, подає надії як спортсмен.

Патріотичне ж виховання Михайло явно отримує вдома. Хоча, вірогідно, й школа в цьому не стоїть осторонь.

Річ у тім, що цими днями у соцмережі з’явилося цікаве відео, на якому підлітки, учні старших класів київської школи взяли участь у відновленні одного з сіл Київщини. Село Загальці, що під Бородянкою, було зруйновано минулого року окупантами, а волонтерська ініціатива з прибирання пошкоджених будинків “Юрба” запросила на толоку не байдужих. Серед них активну участь в прибиранні брав Михайло Соболєв разом зі своїми однокласниками.

Михайло Соболєв
Михайло Соболєв з однокласниками

Разом ми — сила

Коли школярі прибули на місце, то їм здавалося, що такі руїни вони не зможуть прибрати й за кілька тижнів. Але, як кажуть: “Очі бояться, а руки роблять”. Об’єднавши зусилля кожного в єдине, за три години діти справилися з задачею та ще й попросили віники, щоб остаточно все прибрати. Інформація про це була викладена на шкільній сторінці “Майбутні” в інстаграмі.

Користувачі не забарилися зі схвальними відгуками:

“Ось воно, наше найкраще теперішнє, наше найкраще майбутнє! Боже, бережи кожного, дай їм сил та наснаги”,- написали школярам читачі.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України