У мами Тіни Кароль день народження: як виглядає Світлана Андріївна Ліберман, яка нарекла співачку Тетяною

Мама Тіни Кароль відзначає день народження, і донька не могла не привітати Світлану Андріївну Ліберман. У мережі з'явилася родинна світлина з іменинницею і її дітьми.

Тіна та її на 4 роки старший брат Станіслав щемко привітали матусю з черговим -літтям. Світлані Андріївні 19 вересня минуло 62 роки. З цієї нагоди родина зібралася гуртом, хоча насправді це буває доволі рідко. Підпис під спільним селфі доволі лаконічний:

“З днем народження, мамо!”

Треба відзначити, що в родині Кароль ніхто професійно не співав. Батьки Григорій Самуїлович та Світлана Андріївна працювали інженерами. Брат Стас опанував юриспруденцію.

Тато Тіни вже не працює, є пенсіонером, а мама ще ходить на роботу в Пенсійний фонд. У співачки доволі мало часу, щоб відвідувати рідних. Та коли в Україну навідується її син Веніамін із навчання в Англії, вони обов’язково відвідують бабусю й дідуся, щоб могли вдосталь поспілкуватися з онуком. Виходить, що рідні люди обов’язково зустрічаються на Різдво, Великдень та на день народження.

Архівне фото династії Ліберманів – три покоління

Станіслав Ліберман воліє не хвалитися родинними зв’язками з відомою артисткою. Він утворив доволі успішну адвокатську контору. Та як би чоловік не відхрещувався від бомонду, цього зробити не вдалося. Брат Тіни одружений з сестрою Ірми Вітовської. Тож виходить, що Кароль з актрисою породичалися.

Співачка обожнює родичку і навіть передивилася всі серії сіткому “Леся + Рома”. У сім’ї Станіслава зростає донечка, племінниця відомої артистки. Якщо з батьками в Тіни натягнуті стосунки, то з братом вони чудово ладнають і часто зустрічаються за святковим столом. Щоправда, Кароль і досі трішки ніяковіє в присутності Ірми.

Схожі статті

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.

Як і чим заробляє Кароль на життя, яка оплачує розкішне життя сина в Британії: Тіна — справжня бізнес-леді

Не в кожної жінки вистачить сили, залишившись з маленькою дитиною на руках, поховавши коханого чоловіка, продовжити жити та розвиватися, наростити статки та допомагати іншим.

Від цієї неймовірної страви слинки течуть навіть у веганів: апетитні запечені курячі гомілки з картоплею

Ця страва є справжньою знахідкою для будь-якої трапези, будь то вишукане свято, дружні посиденьки чи звичайна вечеря. Апетитна курочка з картоплею готується легко, але смакує просто незабутньо!