Колишній чоловік Лідії Таран Андрій Доманський втік з України: ведучий хотів переїхати жити до Білорусі

Відомий український телеведучий, як нещодавно виявилось, вже не мешкає на Батьківщині. Знаменитість виїхав за кордон та оселився в одній з країн Балтії

Андрій Доманський, відомий український телеведучий, запам’ятався шанувальникам не лише численними шоу, які вів на телебаченні, але і стосунками з Лідією Таран. Зіркова пара раніше жила разом, а журналістка навіть виховує доньку від свого колишнього цивільного чоловіка. Останнім часом про Доманського нічого не було чути, тому Слава Дьомін, зірковий журналіст, вирішив з’ясувати, де перебуває та чим займається знаменитість.

У новому випуску свого шоу український журналіст Слава Дьомін розповів, що найімовірніше Андрій Доманський деякий час тому виїхав з України та оселився в одній з країн Балтії. Про яку саме країну йде мова, невідомо, втім Дьомін впевнений, що Доманський покинув територію України.

Андрій Доманський найімовірніше виїхав за кордон та оселився в одній з країн Балтії
Андрій Доманський найімовірніше виїхав за кордон та оселився в одній з країн Балтії

До слова, виїхав за кордон Андрій Доманський цілком законно, адже він – багатодітний батько. За словами Слави Дьоміна, знаменитість виховує щонайменше трьох неповнолітніх дітей, а тому на кордоні України прикордонники не мають права затримувати ведучого чи забороняти йому виїзд за межі країни.

Варто нагадати, що раніше знаменитість втрапляв у гучні скандали через неоднозначну громадянську позицію. Так, 2018 року ведучий провів концерт до свята перемоги 9 травня. Втім, весь захід було пронизано проросійськими висловлюваннями, серед яких Доманський заговорив і про “українських фашистів”.

Андрія Доманського вже давно немає в Україні, а наразі він ймовірно живе у країнах Балтії
Андрія Доманського вже давно немає в Україні, а наразі він ймовірно живе у країнах Балтії

Через три роки знаменитість втрапив у наступний гучний скандал. 2021 року Андрій Доманський збирався їхати до Білорусі, аби провести там фестиваль “Слов’янський базар”. Втім, після критики зі сторони публіки чоловік вирішив відмовитись від пропозиції стати ведучим заходу.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.