Померла мама Кузьми Скрябіна: що відомо про Ольгу Кузьменко та причину її смерті

Сьогодні перестало битися серце прекрасної людини, яка подарувала українцям співака та патріота Кузьму Скрябіна. Тепер син з мамою зустрінуться на небесах.

На 77 році життя сьогодні пішла до свого сина на небеса пані Ольга Кузьменко, мама улюбленого українського музиканта Кузьми Скрябіна.

Про Ольгу Кузьменко відомо, що жінка мала музичну освіту. Вона працювала у музичній школі викладачкою по класу фортепіано. Безумовно, у тому, що в неї виріс талановитий син музикант — її заслуга.

Всі, хто знав маму Кузьми, характеризують її як принципову людину, яка ніколи не називала чорне білим, не терпіла компромісів. Якось в неї спитали, чому вони з чоловіком не народили ще одну дитину. На це жінка відповіла: “Нащо, якщо у мене є Андрій? ”

Після загибелі сина у 2015 році вона не схотіла настоювати на відкритті кримінальної справи, бо вважала, що “той, хто це зробив, він до сьомого коліна буде розплачуватися”. Вона важко пережила трагедію, яка сталася з Андрієм, але все ж таки жінка знайшла собі сили продовжувати жити заради пам’яті сина. Пані Ольга написала книжки, які присвятила йому: “Моя дорога птаха. Мамина книжка”, “Група “Скрябін” та друзі по сцені», “Колискова для Андрійка”. Та є ще й пісня, яку мати написала вже після загибелі Андрія та присвятила її сину. Ця пісня колискова.

Сам же Андрій також у далекому 2012 році написав пісню “Мам”, яку присвітив своїй матері.

Є в пісні такі слова:

“Мам, ти мене вибач, що я став дорослим…Мам, а можна я до тебе завтра приїду?”

 

Померла
Померла мама Кузьми Скрябіна

Та сталося тепер навпаки: мама відправилась до сина…

“…Хай буде біля тебе поряд ангел-хранитель і я тоже буду десь поряд бродити, щоб не міряти наше життя в телефонних дзвінках”, – так колись співав їй син.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.