Санта Дімопулос офіційно змінила ім’я та по-батькові і похизувалася новими документами: як тепер звати зірку

Якщо зазирнути у Вікіпедію, то повне ім'я екс-віагрянки там указане як Хрисанті Янісівна Дімопулос. Таке становище красуню не влаштовувало, і вона внесла певні зміни у власні документи.

Віднині можемо називати Дімопулос Сантою Ігорівною. І це офіційно. Зірка засвітила в мережі документи зі зміненими іменем та по батькові. Санта – це скорочена форма її імені, даного при народженні, але дівчина вирішила зробити його основним варіантом. Та й всі ближні звикли до неї саме так звертатися, а не називати Хрисанті.

Ігор Кучеренко одружувався зовсім з іншою жінкою

Що стосується по батькові, то Дімопулос запевнила, що її біологічного батька звати Ігорем, а не Янісієм, як це було донедавна вказано у паспорті. Тому вона й відновила справедливість. Справжнісінька тобі Санта-Барбара вийшла. Більше знаменитість нічого не пояснила. Просто виклала в Instagram-stories скан документа, в якому йдеться про зміни в її даних:

“Сльози щастя! Нарешті я – це я. Я вписала себе в рід батька (мій біологічний тато – Ігор). Я змінила повне ім’я на скорочене – своє, рідне”, – прокоментувала зміни в документах дружина Ігоря Кучеренка.

До речі, пара вже 8 років разом. Вони виховують первістка Санти, сина Андрія Джеджули Даніеля, якому вже 15 років. А коханому чоловіку Дімопулос подарувала донечку Софійку, якій нині вже 4 рочки.

Глава родини на 18 років старший від своєї обраниці. У нього є старші діти, яких він частенько запрошує до них додому чи навіть бере в подорожі. Дімопулос ніколи не заперечує проти цього й чудово проводить час з нащадками свого благовірного.

Скільки часу, сил та грошей пішло на внесення відповідних змін у документи, Санта не сповістила. Натомість новоспечена Ігорівна пожартувала, що Вікіпедії пора змінюватися. Але поки що нові дані щодо артистки туди ніхто не вніс.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.