Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Роман Сасанчин, відомий український музикант, а також переможець шоу “Голос. Діти” та “Голос країни”, зізнався, чи отримував повістку до військкомату. Крім того, знаменитий артист в інтерв’ю для журналістів відповів на запитання, чи боїться, що його призвуть на службу. За словами Романа Сасанчина, він не боїться такої ймовірності, але чекає та ініціативи не проявляє.

Роман Сасанчин про повістку до військкомату

У новому інтерв’ю для “Сніданку з 1+1” знаменитий український артист Роман Сасанчин розповів про те, чи отримував вже повістку до військкомату. Знаменитість зізнався, що йому ще нічого не вручали, втім він не боїться, що одного дня цей момент таки може настати. За словами артиста, у такому разі він не буде намагатись оминути службу та “з гордістю та честю” піде служити.

Роман Сасанчин зізнався, чи отримував повістку та чи піде на захист України у разі призову
Роман Сасанчин зізнався, чи отримував повістку та чи піде на захист України у разі призову

Разом з тим, знаменитість пояснив, що у часи повномасштабної війни він не намагається сховатись від повістки. Роман Сасанчин пояснив, що продовжує жити своє життя – ходить у магазин, гуляє вулицями, працює та постійно виходить за межі своєї оселі.

До слова, у новому інтерв’ю Роман Сасанчин також пояснив, чому не йде служити на передову добровольцем. Знаменитий артист зазначив, що у тилу від нього набагато більше користі, тому подібну ініціативу він не проявляє та продовжує чекати, поки черга отримати повістку підійде до нього.

Роман Сасанчин зізнався, чому не йде на фронт добровольцем
Роман Сасанчин зізнався, чому не йде на фронт добровольцем

Нагадаємо, що наразі відомий український музикант живе та працює у Києві. Разом зі своєю дружиною Роман Сасанчин виховує спільну доньку. В українській столиці переможець низки вокальних шоу продовжує працювати за своєю професією, а також постійно займається благодійністю та волонтерством.

Схожі статті

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.