Невістка Оксани Марченко знову вийшла заміж: красива історія кохання з її сином завершилась розлученням?

Скандально відома українська журналістка й ведуча, а також дружина політика Віктора Медведчука має старшого сина, який свого часу одружився на молодій моделі Катерині

Оксана Марченко сьогодні є скандально відомою особою, яка після початку повномасштабної війни опинилась у росії. Задовго до трагічних подій у рідній країні знаменитість працювала на вітчизняному телебаченні та будувала стосунки з політиком Віктором Медведчуком. У зіркової пари та їхніх нащадків усе складалось чудово.

Так, наприклад, син Оксани Марченко від першого шлюбу знайшов своє кохання, зробив їй пропозицію руки та серця. Богдан Марченко одружився з Катериною, яка народила йому нащадка. Про особисте життя молодої пари відомо мало, адже ні вони, ні їхні батьки про ці деталі розповсюджуватись не люблять. Втім, нещодавно Катерина Марченко поділилась світлиною зі свого весілля. Оскільки син скандальної журналістки гуляв весілля давно, можна припустити, що це – архівний знімок.

Невістка скандальної Оксани Марченко показала свіжу фотографію зі свого весілля
Невістка скандальної Оксани Марченко показала свіжу фотографію зі свого весілля

Варто зазначити, що дружина Богдана Марченка Катерина має особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Раніше знаменитість активно його вела та постійно ділилась зі своїми підписниками свіжими знімками та розповідями про своє життя. Втім, з часом Катерина Марченко створила новий, закритий профіль, до якого допускає лише своїх друзів і рідних. Можливо, це пов’язано з постійною критикою свекрухи дівчини.

Що відомо про шлюб Богдана Марченка

Нагадаємо, що майбутня невістка Оксани Марченко доволі довго зустрічалась з її сином. Катерина та Богдан почали стосунки задовго до весілля, яке відгуляли 2020 року. Зі свекрухою у дівчини чудові стосунки, адже у мережі постійно з’являються фото, на яких новоспечені родички позують в обіймах одна одної.

Що відомо про особисте життя сина Оксани Марченко від першого шлюбу
Що відомо про особисте життя сина Оксани Марченко від першого шлюбу

Нагадаємо, що у зіркової пари є спільний син Віктор. Катерина Марченко народила хлопчика два з половиною роки тому.

Схожі статті

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.