Після смерті Ніни Матвієнко викрилася правда про її хворобу: Могилевська все знала і пропонувала допомогу

Відома українська співачка Наталія Могилевська розповіла всю правду про Ніну Матвієнко – знамениту артистку, яка пішла з життя на початку жовтня цього року

Ніна Матвієнко, одна з найвідоміших українських артисток сучасності, пішла з життя 8 жовтня цього року. Знаменитість стала справжнім втіленням української душі, а її пісні навіть через роки після її смерті лунатимуть з кожного куточку світу. З артисткою попрощались у Києві 11 жовтня, але наразі достеменно невідомо, що саме стало причиною трагедії – про це донька співачки Тоня Матвієнко, на передсмертне прохання покійної мами, не говорить. Втім, зіркові колеги натякають, що Ніна Митрофанівна хворіла.

Могилевська розповіла про хворобу Матвієнко

День церемонії прощання з Ніною Матвієнко припав на дату вистави Наталії Могилевської, відомої української співачки й актриси. На жаль, знаменитість не змогла бути присутньою на заході, втім наприкінці свого виступу вшанувала пам’ять померлої легенди. Так, Могилевська пригадала, як під час останньої зустрічі з Ніною Митрофанівною вона попросила її написати для неї вірша.

Ніна Матвієнко пішла з життя у віці 75 років на початку жовтня цього року
Ніна Матвієнко пішла з життя у віці 75 років на початку жовтня цього року

Ніна Матвієнко подарувала Наталії Могилевській самостійно написані рядки зі словами, що вони ідеально доповнять її моновиставу “Я вдома”. Саме так і зробила відома українська артистка – під час свого крайнього виступу вона зачитала вголос вірш, який свого часу для неї написала українська легенда. Співачка не могла втримати сліз.

Наталія Могилевська розповіла правду про хворобу, яка забрала життя Ніни Матвієнко
Наталія Могилевська розповіла правду про хворобу, яка забрала життя Ніни Матвієнко

Після вистави та декламування вірша Наталія Могилевська вирішила пригадати останні зустрічі з Ніною Митрофанівною. Знаменитість зізналась, що відчувала щось недобре – вона навіть радила своїй колезі звернутись до лікарів і сильно переймалась через те, як себе відчуває Матвієнко. Втім, артистка запевняла молоду зірку, що з нею все буде добре.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.