Дружина “Холостяка 10” модель Даша Хлистун неочікувано отримала дві смужки: “+1 в сім’ю Михайлюк”

Героєм десятого сезону "Холостяка" став льотчик Макс Михайлюк. Його дружина Даша (не плутати з переможницею шоу) з'ясувала, що перебуває при надії. Це друга вагітність Хлистун.

Подружжя Макса Михайлюка та Даші Хлистун уже виховує доньку, якій минуло 2,5 рочки. Молодичка несподівано дізналася, що завагітніла вдруге. Подружжя поки не планувало поповнення в родині, але діватися нікуди – вирішили зберегти маля. Чоловік і дружина у своїх Інстаграм-акаунтах виставили світлини тесту з двома смужечками, зробивши такі підписи:

“Чудесам потрібно трохи часу”.

“+1 в сім’ю Михайлюк”.

Друзі й підписники теж були приємно здивовані новиною про майбутнє поповнення в сім’ї 37-річного пілота, але знайшли чимало теплих слів для підтримки подружжя. Даша пояснила підписникам, що вони не очікували на другу дитину. Позитивний тест став для жінки справжнім шоком.

Хлистун ще повністю не відійшла від перших пологів. А тут такий “подарунок долі”. Та коли пристрасті трішки вляглися, модель заспокоїла широкий загал:

“Ми на нього вже чекаємо дуже сильно”.

Макс Михайлюк брав участь у шоу “Холостяк”, де серед великої кількості дівчат обрав собі до пари модель Дашу Ульянову. Натомість особисті стосунки став будувати з іншою моделлю на ім’я Даша.

Невдовзі в Аріани з’явиться братик чи сестричка

З Хлистун чоловік познайомився у соцмережі. Невдовзі вони вже поселилися разом. А вже після народження донечки Аріани побралися. Дитині на момент весілля батьків було вже 2 місяці.

Щойно почалося повномасштабне вторгнення в Україну, Даша з донькою виїхала до Канади. Глава родини якийсь час залишався на батьківщині. Навіть улітку 2022 викладав у мережу світлини у військовій формі.

Нині він перебуває поряд із дружиною та Аріаною. Михайлюк пояснив, що йому не дозволили пристати до навчання для польотів на винищувачі F-16, тому й повернувся до улюбленого неба за океаном. Макс є пілотом цивільної авіації.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.