Як виглядають і чим займаються дорослі сини Кондратюка і чому вони не служать: “В обох проблеми”

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк – батько трьох дорослих дітей. Донька Кондратюка являється студенткою і живе за кордоном, а двоє старших синів – живуть і працюють у Києві.

Ігор Кондратюк із тих знаменитостей, хто тримає своє особисте життя подальше від камер. Відомо, що чоловік вже багато років знаходиться у шлюбі з жінкою на ім’я Олександра Городецька. Вони мають трьох дорослих дітей: синів Сергія і Данила та доньку Поліну. Первістку Кондратюка вже 35 років, а наймолодшій доньці – 19.

Як виглядають діти Ігоря Кондратюка

Діти Кондратюка не працюють у сфері шоу-бізнесу. Відомо, що старший син Ігоря являється відеографом і монтує соціальні ролики. Крім того, хлопець навіть працював адміністратором шоу “Танцюю для тебе”. Молодший син  Кондратюка займається блокчейном. Втім, у період війни хлопець створив фонд і допомагає ЗСУ.

Як відомо, сини Кондратюка призовного віку та жоден із них не воює. Чому так, розповів продюсер в одному з інтерв’ю. Так, Кондратюк заявив, що і старший і молодший сини відносяться до четвертої хвилі мобілізації, адже мають проблеми зі здоров’ям

У них обох там проблеми зі здоров’ям через те, що дитинство провели за комп’ютерами

, – запевняє Кондратюк.

Та продюсер заявляє, що якщо і до них дійте черга йти на фронт, то вони підуть воювати. Сам Ігор Кондратюк вже переступив поріг в 60 років, тому наразі не підлягає призову.

Український продюсер Ігор Кондратюк
Як виглядають і чим займаються дорослі сини Кондратюка і чому вони не на фронті

До слова, донька Ігоря Поліна являється студенткою одного з найпрестижніших ВНЗ в Америці і вчиться вже на 3-му курсі. Дівчина обрала для себе дуже незвичайну спеціальність, неочікувану навіть для її батьків і вчиться на інженерку космічних систем.

Нагадаємо, нещодавно загострився конфлікт між Кондратюком та його експідопічним Віталієм Козловським, який триває вже 10 років. Віталій, який являється військовим ЗСУ, поскаржився, що вся його військова зарплата автоматично перераховується Кондратюку, адже суд присудив йому виплачувати борг. Козловський попросив Кондратюка хоча б на час його військової служби не стягувати з нього борг та продюсер йому відмовив.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.