Катя Осадча зізналася, що друга дитина від Горбунова була незапланованою і відповіла, чи “піде” за четвертим

Відома українська телеведуча, мама трьох дітей Катя Осадча зізналася, що третя вагітність була не зовсім запланованою. При цьому теледіва не виключає ймовірність, що стане мамою вчетверте.

Катя Осадча – відома українська телеведуча і багатодітна мама. Свого старшого сина Іллю Катя народила ще у 19 років. Тоді вона була заміжня за політиком Олегом Поліщуком. Та той шлюб протримався недовго і вже через кілька років подружжя розлучились. Осадча не приховує, причиною розбрату стала велика різниця у віці, а отже різні погляди на життя.

Зараз первістку Осадчої 20 років і він являється студентом одного з найпрестижніших університетів світу. Ілля навчається у сфері IT у США.

Як виглядає старший син Каті Осадчої

Вдруге стати мамою Катя Осадча наважилася лише у 2017 році, через 14 років після перших пологів. Телеведуча вийшла заміж за свого колегу Юрія Горбунова і в лютому 2017-го народила другого сина Івана.

У 2021 році Горбунов І Осадча вразили публіку новиною – вони чекають на другу спільну дитину. На той момент телеведучій було під 40, а Горбунов в кожному інтерв’ю говорив, що мріє ще раз стати татом. Тоді у публіки не було сумнівів: зіркове подружжя готувалися до батьківства і планували цю вагітність.

Та насправді, друга спільна дитина Горбунова і Осадчої хлопчик Данил, який народився у серпні 2021-го, був незапланованим. Про це нещодавно зізналася Катя Осадча у своєму Інстаграм-блозі.

Так, фоловери поцікавилися у телеведучої, чи планує вона четверту дитину. Осадча відповіла на це питання:

Ми і третю не сильно планували. Тому… як станеться.

Катя Осадча зізналася, що друга дитина від Горбунова була незапланованою
Катя Осадча зізналася, що друга дитина від Горбунова була незапланованою

Варто відзначити, що чоловік Осадчої Юрій Горбунов в інтерв’ю зізнався, що мріє стати батьком дівчинки. Чоловік до Осадчої був у шлюбі з жінкою на ім’я Людмила протягом 20 років та дітей у них так і не було. Саме тому сини, які у нього народилися у шлюбі з Осадчою, були дуже бажаними і довгоочікуваними. Горбунов був присутній на двох пологах своєї дружини і запевняє, що безмечно вдячний їй за те, що вона зробила його татом.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.