Дружина Галкіна Алла Пугачова разом із дітьми залишила Ізраїль: артистка вирушила на Кіпр – ЗМІ

Відома російська співачка Алла Пугачова, за повідомленнями журналістів, виїхала з Ізраїлю. Знаменитість разом із дітьми від свого чоловіка Максима Галкіна переїхала на Кіпр

У зв’язку з останніми подіями в Ізраїлі шанувальники відомої російської співачки Алли Пугачової, яка вже близько року мешкає у цій країні, почали цікавитись у неї, чи збирається вона разом із дітьми та чоловіком виїжджати за межі країни. Артистка не відповідала на це запитання, так само мовчав і її обранець Максим Галкін. Втім, за даними російських журналістів, артистка нібито збирається перебратись на Кіпр.

За повідомленнями медіа, артистка вже збирає валізи, аби вивезти своїх дітей Лізу та Гаррі у безпечніше місце. Знаменитість вирішила тимчасово переїхати жити на Кіпр. До слова, там артистці не доведеться винаймати житло – ще 2017 року Алла Пугачова придбала там будинок і навіть встигла отримати громадянство цієї країни.

За повідомленнями російських медіа, Алла Пугачова з дітьми покинула Ізраїль
За повідомленнями російських медіа, Алла Пугачова з дітьми покинула Ізраїль

Журналісти повідомили, що знаменита російська артистка планує провести у своєму будинку на березі моря щонайменше рік. Примадонна не збирається повертатись до Ізраїлю, поки ситуація там не стабілізується і не стане безпечною для її дітей Лізи та Гаррі.

Нагадаємо, що в Ізраїль Алла Пугачова та Максим Галкін переїхали ще минулого року, коли зіткнулись із цькуванням через свою позицію щодо війни в Україні. Тоді Примадонна першою виїхала з росії, а потім до неї доєднався і її чоловік.

У мережі повідомили, що Алла Пугачова разом із дітьми від Галкіна поїхала з Ізраїлю
У мережі повідомили, що Алла Пугачова разом із дітьми від Галкіна поїхала з Ізраїлю

Разом із тим, з Ізраїлю першим виїхав саме чоловік відомої російської співачки. Максим Галкін деякий час тому вирушив на гастролі. У рамках світового турне знаменитість відвідав із концертами Лімасол і Варшаву, а тепер виступатиму у Кишиневі. Втім, за весь цей час артист так і не відповів на запитання про те, чи збирається разом із коханою Пугачової переїхати у безпечне місце.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.