Руслану Писанку перепоховали через рік після смерті: чоловік артистки перевіз її на рідну землю

Відома українська актриса померла у липні 2022 року за кордоном. Чоловік Руслани Писанки перепоховав свою кохану на Батьківщині. Тепер зірка спочиває на рідній землі

Нещодавно стало відомо, що вдівець Ігор Ісаков, чоловік покійної Руслани Писанки, перепоховав прах зірки та її мами. Тепер легендарна артистка спочиває біля своєї рідної людини на одному з київських цвинтарів. Про це розповів ведучий “Сніданку з 1+1” Єгор Гордєєв. Знаменитість повідомив, що дізнався про перепоховання від самого Ісакова.

Руслану Писанку перепоховали

Після смерті відомої української актриси її прах зберігали у крипті Спасо-Преображенського собору, що в Києві. Втім, тепер вдівець Ігор Ісаков прийняв рішення перепоховати свою кохану дружину, аби вона спочивала поруч зі своїми рідними. Єгор Гордєєв відзначив, що чоловік покійної Писанки, розповідаючи їй новини про перепоховання, був спокійним і полегшеним, адже його кохана тепер спочиває у рідній землі біля мами з батьком, брата та родичів.

Чоловік відомої актриси Руслани Писанки повідомив, що перепоховав свою покійну дружину
Чоловік відомої актриси Руслани Писанки повідомив, що перепоховав свою покійну дружину

“Ми перепоховали Русю. Вона у крипті, як на сцені”, – передав розмову з чоловіком Руслани Писанки відомий український ведучий Єгор Гордєєв. Знаменитість повідомив, що Ігор Ісаков почувався набагато краще, адже нарешті зробив те, чим давно займався. Вдівець також зазначив, що настав час рухатись далі, зберігаючи пам’ять про актрису у серці.

Нагадаємо, що відомої української актриси Руслани Писанки не стало 19 липня минулого року. Як виявилось пізніше, знаменитість боролась із важким захворюванням – онкологією. Артистки не стало у Німеччині, адже саме там після початку повномасштабної війни зірка лікувалась від недуги. На жаль, лікарям не вдалось врятувати відому актрису.

Руслана Писанка померла минулого року за кордоном, а цьогоріч чоловік зірки перепоховав її
Руслана Писанка померла минулого року за кордоном, а цьогоріч чоловік зірки перепоховав її

Ігор Ісаков організував церемонію прощання зі своєю покійною дружиною наприкінці серпня торік. 21 числа останнього літнього місяця Україна попрощалась із відомою актрисою Русланою Писанкою, яка для багатьох стала кумиром і справжньою натхненницею. Прощання відбувалось у Спасо-Преображенському соборі.

Схожі статті

Картопляні деруни з часником: удосконалений рецепт без додавання муки та яєць. Завжди хрусткі та апетитні

Картопляні деруни з часником чудово підходять як для сніданку, так і для обіду чи вечері. Ця страва відмінно підходить для тих, хто цінує простоту приготування.

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.